Maślak podłamany: Atmosfera jest bardzo napięta

przejdź do komentarzy

O Agnieszce Kaczorowskiej: Widzę, że mało brakuje, aby wybuchnęła.

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Ostatni taniec w Tańcu z gwiazdami nie był dla Rafała Maślaka najbardziej szczęśliwy. Mister Polski wypadł dość blado przy swojej partnerce. Jurorzy go skrytykowali, co zepsuło nastrój Maślaka i odebrało mu pewność siebie.

Na blogu uczestnik show tłumaczy się, dlaczego był rozproszony podczas tańca:

Przed samym wyjściem zobaczyłem filmik zapowiadający nasz występ i to mnie całkowicie rozłożyło, bo emocje wzięły górę. Jestem rodzinnym chłopakiem i od razu stanęły mi przed oczami sceny po pożarze domu i widok taty, który pierwszy raz w życiu płakał jak dziecko. Już nawet nie chcę do tego wszystkiego wracać. Może kiedyś będę miał w sobie na tyle siły i odwagi, aby Wam dokładnie tą historię opowiedzieć. Do tego wszystkiego na widowni siedzieli moi najbliżsi – rodzice i bracia. No i stało się, to co się stało.


Wyszedłem i z tego wszystkiego zacząłem sobie liczyć, jak na próbach, dopiero po jakimś czasie, zorientowałem się, przestałem i poszedłem na żywioł. Pokazałem emocje, to chyba nawet było widać w telewizji. Chciałem dobrze, a wyszło jak zwykle. Poza tym, wydawało mi się, jak oglądałem poprzednie edycje, że akurat w tym tańcu powinna być bardziej wyeksponowana partnerka, ale chyba nie miałem racji.


Jury mnie skrytykowało, dało niskie noty i stwierdziło, że Agnieszka mnie przyćmiła. Ja się na tańcu nie znam, więc krytykę przyjmuję na klatę i przygotowuję się do kolejnego odcinka, w którym trafiłem na... sambę.


Mister nie jest fanem tańców latynoamerykańskich. Jak pisze, ciągle nie może się przekonać do kręcenia biodrami, stąd wielkie trudności w nauce układów. Kaczorowska jest cierpliwa, ale i ona ma niekiedy dość:

Samba to najtrudniejszy taniec latynoamerykański i do tego bardzo szybki. Na nieszczęście, trzeba ruszać w nim biodrami a ja mam jakąś blokadę w głowie, której nie mogę przełamać i treningi idą jak krew z nosa. Agnieszka cierpliwie to wszystko znosi, ale widzę, że mało brakuje, aby wybuchnęła. Atmosfera jest bardzo napięta i boję się piątku
- dzieli się Maślak swoimi obawami.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć więcej luzu. Także w biodrach!Maślak podłamany: Atmosfera jest bardzo napięta

Maślak podłamany: Atmosfera jest bardzo napięta

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!