Maślak: Tak, MAM DZIEWCZYNĘ

przejdź do komentarzy

Kim jest ta szczęściara?

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Jeśli wzdychacie do Rafała Maślaka (25 l.), możecie to robić jedynie platonicznie. Okazuje się, że Mister Polski jest już zajęty.

Maślak napisał o swej dziewczynie na Instagramie.

TAK, MAM DZIEWCZYNĘ! Zostałem zaskoczony przez dziennikarkę tym pytaniem, ale odpowiedziałem zgodnie z prawdą. Każdy zasługuje w życiu na szczęście. Życzę i Wam osoby, z którą będziecie rozumieć się bez słów, która będzie dla Was wsparciem i za którą będziecie tęsknić, a każda chwila spędzona z nią, będzie wyjątkowa. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości - moja partnerka jest skromną, normalną, niezmanierowaną dziewczyną i na szczęście nie jest związana z szołbiznesem... :-) - pisze Mister.


I dodaje:

Nie czuje również potrzeby promowania się w mediach. Publiczne wyznania o miłości, na okładkach gazet, itp. szybko kończą się....jeszcze głośniejszym rozstaniem, praniem publicznie brudów i po prostu obciachem. Nauczony doświadczeniem starszych kolegów z branży, wolę swoim szczęściem nie dzielić się z nikim... Prawdziwe życie toczy się w domowym zaciszu, a nie na tzw. ściance, tabloidach i Pudelku :-) - wyjaśnia Maślak.


Ile dajecie czasu paparazzi na "wytropienie" dziewczyny Maślaka?Maślak: Tak, MAM DZIEWCZYNĘ

Maślak: Tak, MAM DZIEWCZYNĘ

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!