Maślak zbulwersowany zdjęciami Marty, Miss Euro (Facebook)

przejdź do komentarzy

"Polka pozwala bawić się suwakiem od spodni jakiemuś facetowi..."

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Natalia Siwiec nie może jakoś znaleźć godnej następczyni do tytułu Miss Euro. Marta, którą wiele portali obwołało nową Miss, nie wszystkim przypadła do gustu.

Zobacz: Piękne Euro 2016

Rafał Maślak napisał na swoim Facebooku wprost:

Zawsze sam walczyłem z hejtem i poddawaniu kogokolwiek ocenie. Jednak po tych zdjęciach mogę powiedzieć otwarcie, że to nie jest moja Miss Euro i nie moja estetyka.


Poszło o zdjęcia kobiety ubranej w obcisłe czerwone spodnie z suwakiem. Maślak kontynuuje:

Można być ubranym seksownie, ale nie wulgarnie i wyzywająco. Te zdjęcia obiegną cały świat, na których Polka pozwala bawić się suwakiem od spodni jakiemuś facetowi. Zestawieniu barw narodowych z taką tandetą - mówię NIE!


Były Mister Polski, który razem z Rafałem Jonkiszem zorganizował w sieci konkurs na Miss Euro, pisze, że takie zdjęcia psują opinię na temat Polek:

Zobacz: Mówią, że Marta to nowa Miss Euro (Facebook)

Oglądałem galerie z trybun Euro pięknych dziewczyn z Włoch, Hiszpanii, Chorwacji i na takie rzeczy sobie nie pozwalały. Później się dziwić, że Polki mają tak słabą reputację na świecie. Kiedy mój następca Rafał Jonkisz po powrocie z Barcelony relacjonuje, co powiedzieli mu młodzi Hiszpanie na imprezie na plaży. Dziewczyny z Polski jak przyjeżdżają na wakacje na ich wyspy i co tam robią, jest poniżej wszelkiej krytyki. Ręce opadają, a na koniec takie zdjęcia i taka "Miss Euro". To nie jest dobry wizerunek Polski w świecie. Mam nadzieję, że nasza, wspólnie wybrana Miss Euro będzie miała więcej klasy.


Zobaczcie zdjęcia, które tak zbulwersowały Maślaka. Wstyd?Maślak zbulwersowany zdjęciami Marty, Miss Euro (Facebook)

Maślak zbulwersowany zdjęciami Marty, Miss Euro (Facebook)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!