Mason Disick - to on będzie miał NAJWIĘKSZY PROBLEM z Cait

przejdź do komentarzy

Jak wytłumaczyć 5-latkowi, że zamiast dziadka jest babcia?

mason disick mason disick/© Fame/Flynet
Dorosła część rodziny Kardashianów i Jennerów metamorfozę Bruce'a Jennera przyjęła ze zrozumieniem, ba! nawet z aprobatą.

Czytaj: Rob Kardashian na zmianę płci Jennera zareagował INACZEJ

Trochę gorzej sprawa wygląda z dziećmi, zwłaszcza starszymi. O ile dwuletnia Penelope, córka Kourtney Kardashian oraz niespełna dwuletnia Nori West, mogą przejść ze zmianą do porządku dziennego (choć i tu mogą się pojawić problemy ze zrozumieniem rzeczywistości) twardy orzech do zgryzienia mają rodzice Masona Disicka.

Chłopiec ma już 5 lat i sytuacja, w której zamiast dziadka zobaczy umalowaną babcię, może go zaskoczyć. Jak wytłumaczyć takiemu dziecko, co stało się z dziadkiem?

- Mason jest bardzo dociekliwym chłopcem i zawsze szuka pełnej odpowiedzi na swoje wątpliwości - mówi informator. - Dlatego Scott i Kourtney intensywnie myślą, jak wyjaśnić zaistniałą sytuację.


Scott pojechał do domu Caitlyn Jenner, by spokojnie porozmawiać na ten temat i przygotować grunt dla dziecka. Rodzice Masona nie chcą bowiem, by dziecko o zmianie płci dziadka dowiedziało się z mediów. Mają zamiar przedstawić nowego członka rodziny chłopcu i omówić z nim wszystko.Mason Disick - to on będzie miała NAJWIĘKSZY PROBLEM z Cait

Mason Disick - to on będzie miała NAJWIĘKSZY PROBLEM z Cait

Mason Disick - to on będzie miała NAJWIĘKSZY PROBLEM z Cait

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!