Mateusz Hładki rozczarowany polskim morzem i Kiepskimi

przejdź do komentarzy

Dziennikarz popiera Agatę Młynarską: "Są ładni ludzie, od niektórych czuć dobre perfumy, jest też dużo..."

mateusz hładki mateusz hładki/© KAPiF
Agata Młynarska (51 l.) przeprosiła za swój wpis na Facebooku, w którym skrytykowała wypoczywających nad polskim morzem rodaków.

Dziennikarka napisała:

W ostatnich dniach odczułam na własnej skórze, co to znaczy efekt internetowej kuli śniegowej (czy może raczej piaskowej burzy) po moim wpisie na temat wakacji nad Bałtykiem. Moją intencją nie było generalizowanie i w efekcie sprawienie komukolwiek przykrości.


Zobacz: Hrabina Młynarska zniesmaczona turystami nad polskim morzem

I dodała:

Odkładając zatem na bok wszystkie ekstremalnie hejterskie wpisy, których autorzy biją rekordy kreatywności mając nadzieję, że ich adresat może wreszcie strzeli sobie w łeb – chcę odnieść się do komentarzy internautów mających do mnie pretensje o to, co napisałam. Jak bowiem głosi ludowa mądrość, jeśli Ci dwóch mówi, że jesteś pijany, to idź do domu! Przepraszam zatem wszystkich, których mój wpis uraził lub dotknął, nie taki był mój zamiar. Biorę to na klatę i traktuję jak cenną lekcję. Na przyszłość będę uważniejsza i bardziej precyzyjna w formułowaniu myśli.


Do tych przeprosin nawiązał dziennikarz TVN, Mateusz Hładki, który niedawno pojawił się w Sopocie. Reporter nie był zachwycony tym, co tam zastał. W poście na Instagramie zauważył, że Młynarska nie ma za co przepraszać:

Lato w pełni! Bez szklanki gorącego napoju ani rusz... Zimno, szaro i buro. Są ładni ludzie, od niektórych czuć dobre perfumy, jest też dużo "Kiepskich" @agata_mlynarska brawo za słuszną diagnozę, nie przepraszaj :) nie ma za co :)


Czytaj też: Dlaczego warto wyjechać na samotne wakacje?

Nie pozostaje nic innego, jak opuścić "polskie Saint Tropez", jak Hładki sam napisał w poście, i - wzorem innych gwiazd, jak na przykład Małgorzata Rozenek, uderzyć na Lazurowe Wybrzeże.

A Wy gdzie spędzacie wakacje?

Coś małego na ząb :) #protien #carbs #sushi #fish #saturday #tuna #salmon #avocado #wasabi #ginger #weekend #saturday #warsaw #poland #japan #joy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika mateusz_hładki_ (@mateusz_hladki_)#edamame Enjoying simple life and things... #dinner #diet #soy #beans #japan #china #warsaw #poland #dish #white #vegetable #quisine #joy #yolo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika mateusz_hładki_ (@mateusz_hladki_)Mateusz Hładki rozczarowany polskim morzem i Kiepskimi

Mateusz Hładki rozczarowany polskim morzem i Kiepskimi

Mateusz Hładki rozczarowany polskim morzem i Kiepskimi

Mateusz Hładki rozczarowany polskim morzem i Kiepskimi

Mateusz Hładki rozczarowany polskim morzem i Kiepskimi

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!