Mateusz Maga na FB przerywa milczenie!

przejdź do komentarzy

Po tej wiadomości spojrzycie na niego zupełnie inaczej.

mateusz maga mateusz maga/Instagram
Wszyscy fani Mateusza Magi z pewnością będą zawiedzeni. Ten uczestnik Top Model właśnie pożegnał się z programem. Niestety, w jego trakcie spotkał się z mnóstwem krytyki pod swoim adresem - inni modele i modelki nie okazywali mu sympatii, a hejterzy wylewali mnóstwo jadu w sieci. Mateusz niemal na każdej sesji był przygnębiony i choć starał się uśmiechać, widać było, że coś jest nie tak. Wreszcie postanowił wyjawić prawdę:

Przed wejściem do domu TM spędziliśmy kilka dni w hotelu. W dniu kiedy mieliśmy opuścić hotel zadzwoniłem do moje siostry i nie spodziewałem się tego, że ten telefon okaże się dla mnie takim masakrycznym w konsekwencjach wydarzeniem. W rozmowie ujawniła mi, że tato miał rzut choroby, gdyż zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Nie chciała mi nic więcej powiedzieć... wiedziałem, że nie zrobiła tego celowo i tym samym nie chciała, żebym o tym wiedział - tak zakończyliśmy rozmowę.


To właśnie ta wiadomość sprawiła, że Mateusz nie potrafił skupić się na sobie i pokazać się od bardziej radosnej strony:

Moje przygnębiające funkcjonowanie wpływało na wszystko co robiłem w programie, nie mogłem się skupić, skoncentrować, pokazać siebie, w tym na relacje z innymi.


Życzymy wszystkiego dobrego!

 


Mateusz Maga na FB przerywa milczenie!

Mateusz Maga na FB przerywa milczenie!

Mateusz Maga na FB przerywa milczenie!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!