Mąż Iwony Pavlović był na ślubie bez syna i... córki!

przejdź do komentarzy

Sielanka jest tylko na zdjęciach. Co się dzieje w tej rodzinie?

iwona pavlović iwona pavlović/ © KAPiF
Życie na gorąco dowiedziało się o tym, że nie tylko syn Wojtka Oświęcimskiego był nieobecny na ślubie ojca i Iwony Pavlović. Przypomnijmy - Jakub O. przebywa w areszcie po tym, jak wskutek bójki z jego udziałem zmarł jeden z napastników.

Gazeta pisze, że córka pana młodego również nie bawiła się na ślubie seniora. Dlaczego?

Oświęcimski od dość dawna nie jest z nią w najlepszych stosunkach - media jakiś czas temu pisały o jego próbach odzyskania od niej alimentów.

- Magda o weselu dowiedziała się właśnie z mediów. Wysłała ojcu SMS-a, że przyjechała z Niemiec do Polski i chętnie by go zobaczyła i poznała jego nową kobietę - opowiada Życiu na gorąco znajoma dziewczyny.

Z relacji tej samej znajomej wynika, że córka Oświecimskiego nie otrzymała zaproszenia, a wręcz pełną niechęci odpowiedź.

Dość dziwne jest to, jak w obliczu takiej sielanki wygląda wywiad, którego świeżo upieczeni małżonkowie udzielili w Vivie!.

- Przejdę obok niego, przytuli mnie, ugryzę go w uszko. Ostatnio napisał mi w SMS-ie: Zobacz, jak to fajnie się kochać. Po prostu - opowiada Czarna Mamba.

Z tekstu wynika, że rodzinne szczęście trwa od kiedy małżonkowie pokochali się będąc jeszcze w poprzednich związkach. Niestety, jakiś strasznie gorzki posmak ma to wszystko.

Mąż Iwony Pavlović był na ślubie bez syna i... córki!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!