Mąż Joanny Krupy: Macocha kazała jeść wymiociny, zabiłbym!

przejdź do komentarzy

Joanna nie mogła powstrzymać łez.

joanna krupa joanna krupa/TVN
Udział w reality show nie należy do łatwych (Kim Kardashian to raczej wyjątek). Kamery śledzą każdy twój ruch. Bywa, że musisz zwierzać się także ze swojej przeszłości. Ostatnio o swoim dzieciństwie opowiedzieli Joanna Krupa i Romain Zago.

Para z kamerami Real Housewives of Miami co jakiś czas udaje się do seksterapeutki. Teraz specjalistka szukała powodów problemów w związku w ich doświadczeniach sprzed lat. U Joasi poszło dość gładko:


- Dorastałam w poczuciu niezależności, bo rodzice ciężko pracowali. Mama emigrowała, gdy miałam 5 lat. Byliśmy bez pieniędzy - powiedziała modelka.


Jej mąż wychowywał się w znacznie gorszej atmosferze:


- Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałem 3 lata. Zamieszkałem z ojcem. Nie wiem, dlaczego nie z mamą. Miałem dwie macochy. Pierwsza była straszna. Moje dzieciństwo między 4 a 8 rokiem życia było straszne. Dostawałem lanie za każdą plamę na koszulce. Macocha kazała mojemu bratu zjeść wymiociny z talerza. Była nienormalna. Gdybym ją teraz spotkał, zabiłbym. Nigdy nie miałem kochającej mamusi.


Joasia była mocno poruszona tym wyznaniem. Przez łzy mówiła:


- To, co powiedział Romain, wstrząśnęło mną. Przeszedł przez piekło, a jest fantastycznym człowiekiem... Wracał do domu wiedząc, że ta zła kobieta go skrzywdzi.


Współczujecie Zago?

Więcej znajdziecie tutaj.

Mąż Joanny Krupy: Macocha kazała jeść wymiociny, zabiłbym!

Mąż Joanny Krupy: Macocha kazała jeść wymiociny, zabiłbym!

Mąż Joanny Krupy: Macocha kazała jeść wymiociny, zabiłbym!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!