Mąż nagrał Kaley Couco podczas...

przejdź do komentarzy

Bylibyście źli, gdyby to Was nagrał partner podczas takiego momentu?

kaley cuoco kaley cuoco/© Fame/Flynet
Pan Ryan Sweeting (27 l.) to żartowniś! Postanowił nagrać swoją żonę, Kaley Cuoco (29 l.) podczas... chrapania.

Gwiazdka przeszła operację zatok i pochwaliła się zdjęciami ze szpitala na swoim instagramie. Jej opatrunek na nosie wzbudził w internautach liczne podejrzenia o... operację plastyczną nosa. Wszelkie wątpliwości Kaley postanowiła rozwiać na kanapie u Ellen DeGeneres.

Miałam operację zatok zaraz po Bożym Narodzeniu i był to najgorszy zabieg w całym moim życiu. Był bardzo bolesny. Na koniec i tak wszyscy myśleli, że zrobiłam sobie operację nosa, co jest śmieszne, znacie mnie, jeśli zrobiłaby korektę nosa, to bym Wam o tym powiedziała. Nie zamierzałabym trzymać tego w tajemnicy.


Po zabiegu gwiazda śmiała się nie tylko z internautów, którzy masowo zarzucali jej korektę nosa, ale i... z siebie. Okazuje się, że pan Sweeting wykorzystał sytuację, kiedy aktorka była na mocnych lekach i... chrapała.

To był ciężki czas dla mojego męża. Musiał się mną opiekować, a brałam tyle leków, że niewiele pamiętam. Byłam przekonana, że nie mogę spać. Bardzo marudziłam. Ryan nagrywał mnie cztery noce z rzędu, gdy chrapałam, by udowodnić mi, że jednak śpię, a na dodatek chrapię. Szczerze byłam w szoku - dodaje z uśmiechem Kaley.


Wracając do nosa aktorki, podejrzewaliście ją o korektę?


Mąż nagrał Kaley Couco podczas...

Mąż nagrał Kaley Couco podczas...

Mąż nagrał Kaley Couco podczas...

Mąż nagrał Kaley Couco podczas...

Mąż nagrał Kaley Couco podczas...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!