Mąż Peaches Geldof wydał oświadczenie po jej śmierci (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Co ważnego przekazał?

peaches geldof peaches geldof/Instagram
Ta śmierć wstrząsnęła wczoraj wszystkimi mediami. Peaches Geldof została znaleziona martwa w swoim domu. Śmierć uznano za nagłą i nadal nie podano oficjalnych przyczyn zgonu (przypuszcza się, że mogły to być narkotyki lub wyczerpanie). Peaches w wieku 11 lat została sierotą. Jej mama przedawkowała narkotyki, a gwiazda jej zdjęcie zamieściła na Instagramie na kilka godzin przed odejściem. Czy chciała coś przez to powiedzieć? Trudno na cokolwiek jednoznacznie wskazać. Peaches często wspominała mamę w wywiadach:

- Pamiętam dzień, w którym zmarła moja mama, nadal ciężko mi o tym mówić. Po prostu zablokowałam to w sobie. Następnego dnia poszłam już do szkoły, ponieważ mój ojciec wyznawał zasadę: "Zachowaj spokój i ruszaj przed siebie". Poszłam więc do szkoły i starałam się zachowywać, jak gdyby nic się nie stało. Ale stało się (...) Nie płakałam na pogrzebie. (....) Nie zaczęłam opłakiwać mamy, dopóki nie skończyłam 16 lat - wyznała w 2012 roku w rozmowie z Elle.


Teraz przemówił Thomas Cohen, zrozpaczony mąż modelki:

- Moja ukochana żona Peaches była uwielbiana przeze mnie i naszych dwóch synów. Uczynię wszystko, aby ich matka była w ich sercach codziennie. Kochajmy ją na zawsze - padło w oświadczeniu.


Peaches była matką dwóch synów - prawie 2-letniego Astali i niespełna rocznego Phaedry.

Łączymy się w bólu.Mąż Peaches Geldof wydał oświadczenie po jej śmierci (VIDEO)

Mąż Peaches Geldof wydał oświadczenie po jej śmierci (VIDEO)

Mąż Peaches Geldof wydał oświadczenie po jej śmierci (VIDEO)

Mąż Peaches Geldof wydał oświadczenie po jej śmierci (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!