MC Silk szybszy niż Bustha Rymes [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Polski raper buntuje się przeciw wykorzystywaniu rapu przez komercyjne gwiazdki.

mc silk mc silk/Facebook, © PR Photos
MC Silk ma na imie Daniel i pochodzi z Tarnowa. Raper nigdy nie ukrywał, że jego inspiracją i wzorem był Busta Rhymes - ikona raperów, do którego poziomu i perfekcji dąży niejeden miłośnik rapu - również znad Wisły.

Ostatnio jednak Busta wszedł w główny nurt popkultury. Nie jest już mocnym głosem ludzi, którzy czują się wykluczeni - nagrywa razem z gwiazdkami pop, co bardzo nie podoba się wielu jego fanom.

Na przykład MC Silkowi.

Ten przygotował rewelacyjny rap traktujący właśnie o sprzedawaniu siebie za pieniądze i robieniu młodym ludziom papki z mózgu.

W latach 90. i trochę później, byłem wielkim fanem Busta Rhymes'a - pisze MC Silk. - Dlatego boli mnie jeszcze bardziej fakt, że taki przodujący muzyk podąża za dzisiejszymi trendami muzyki pop - w sam środek ścieku.

Bycie osobą tak wpływową w środowisku i w mediach, niesie za sobą wielką odpowiedzialność. Bycie "szybkorapującym" dodatkiem do dzisiejszych pop gwiazdek, to przykładanie ręki do korporacyjnego rozpowszechniania gówna w popkulturze i mózgach młodych ludzi, spowalniając rozwój indywidualistów muzycznych - do których kiedyś również należałeś Busto...

Masz coś więcej do pokazania niż tylko biżuteria i wtórowanie pajacom wołając: "Mogę mieć wszystko", Mam dużo pieniędzy i ładny pierścionek" w czasach globalnego kryzysu...


Zobaczcie rewelacyjny i przekorny klip MC Silka.


MC Silk szybszy niż Bustha Rymes [VIDEO]

MC Silk szybszy niż Bustha Rymes [VIDEO]

MC Silk szybszy niż Bustha Rymes [VIDEO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!