Meadow Walker też pojawiła się na festiwalu Coachella (FOTO)

przejdź do komentarzy

Jej wujek zapewnia, że rodzina chce zapewnić jej prywatność.

meadow walker meadow walker/Instagram
Kiedy jej ojciec zginął tragicznie w wypadku, Meadow Walker miała 15 lat. Od dwóch lat mieszkała wtedy z tatą - aktor po rozstaniu z matką córki chciał być mocniej obecny w życiu swego dziecka.

I choćby w związku z tym, że odziedziczyła po ojcu fortunę - około 25 milionów dolarów, wzbudza zainteresowanie mediów. Ostatnio wyszło na jaw, że matka Meadow stara się o przyznanie jej części majątku byłego partnera. Na razie mieszka z córką - być może fakt ten wpłynie na decyzję sądu.

I tak 16-latka pojawia się na portalach o gwiazdach - jako córka nieżyjącego gwiazdora, a powoli również jako bohaterka artykułów. Budzi zainteresowanie - zwłaszcza teraz, gdy do kin trafił ostatni film z jej tatą, 7. część Szybkich i wściekłych.

Dziennikarza podglądają życie dziewczyny trochę na życzenie jej samej. Córka Paula wrzuca na profile społecznościowe swoje fotki - w miniony weekend na Instagramie pojawiło się zdjęcie z festiwalu Coachella.

Kilka dni wcześniej Meadow pokazała fotkę z Vinem Dieselem i Elsą Pataky. Zdjęcie zostało zrobione po jednym z pokazów F&F.

Czy Meadow z czasem wyrośnie na celebrytkę? Jej stryj, brat Paula, Cody, zapewnia, że ojciec dziewczyny dbał o prywatność rodziny. Teraz ona sama musi o nią zadbać. Chyba że wybierze inną drogę.
chella

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Meadow Walker (@meadowwalker)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!