Megan Fox na operacje plastyczne wydała 60 tys. dolarów

przejdź do komentarzy

Efekt? Wygląda na o wiele starszą niż jest w rzeczywistości.

megan fox megan fox/© PR Photos
Choć większości mężczyzn (i kobiet) na całym świecie z pewnością nie mieści się to w głowie, Megan Fox jest osobą bardzo niepewną siebie i ma spore problemy z zaakceptowaniem własnego wyglądu.

Botoks, operacja podniesienia powiek, korekta nosa, wypełnienia w policzkach, zastrzyki w usta to tylko niektóre z zabiegów, jakim zdaniem ekspertów gwiazda poddała się na przestrzeni ostatnich lat.

W opinii przyjaciela gwiazdy, który anonimowo wypowiedział się dla magazynu In Touch kłopoty Megan przybrały na sile z chwilą, w której dowiedziała się, że nie zagra już w kolejnej części Transformersów. To wtedy uznała ponoć, że wszystkiemu winna jest jej fizyczność i dlatego koniecznie musi jeszcze bardziej ją ulepszyć.

Zdaniem chirurga plastycznego dr Robert Guida mimo, że na cel ten aktorka wydała ponad 60 tys, dolarów, to i tak wygląda teraz na o wiele starszą niż wcześniej. Tym samy Fox wpadła w błędne koło, z którego nawet najbliżsi nie są w stanie jej wyrwać.

Megan nie potrafi spojrzeć w lustro bez wygłoszenia negatywnej opinii na temat swojego wyglądu. Nieustannie chce coś poprawić i nie rozumie, że tylko się oszpeca.

I pomyśleć, że to wszystko robi osoba uważana za jedną z najseksowniejszych i najpiękniejszych kobiet na ziemi.

Megan Fox na operacje plastyczne wydała 60 tys. dolarów

Megan Fox na operacje plastyczne wydała 60 tys. dolarów

I dla porównania Megan kiedyś:

Megan Fox na operacje plastyczne wydała 60 tys. dolarów

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!