Meghan i Harry TAK spędzą noc poślubną!

przejdź do komentarzy

Będą luksusy i suto zastawione stoły.

meghan markle meghan markle/Forum/Reuters/The Mega Agency
Już 19 maja ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Przygotowania do ceremonii odbyły się w atmosferze skandalu. Rozwódka nie zaprosiła na uroczystość swojej niepełnosprawnej siostry i ojca, których - zdaniem zagranicznych mediów - po prostu się wstydzi.

Meghan Markle pójdzie do ślubu w LOCZKACH?

Narzeczeni na ślubnym kobiercu staną w kaplicy świętego Jerzego, a świadkiem księcia będzie jego brat, William. Na zabawę po uroczystości, prócz gości-VIP-ów, zostało zaproszonych 1200 poddanych. Niestety - szczęśliwcy będą musieli przynieść własne jedzenie, ponieważ organizatorzy ceremonii nie oferują nawet płatnego kateringu.Wielu zastanawia się jak Meghan i Harry spędzą noc poślubną. Trzeba przyznać, że będą mieli zapewnione luksusy, lecz wszystko kosztem prywatności. Pierwszą noc jako mąż i żona spędzą na Zamku Windsor, czyli w miejscu, gdzie mieszka królowa Elżbieta.

Meghan Markle i książę Harry POKŁÓCILI się! Meghan UCIEKŁA!

Przedtem czeka ich oficjalny obiad, a potem prywatne wesele w Frogmore House. Na imprezę zostało zaproszonych 200 gości.

Uważacie, że tworzą udaną parę? Meghan sprawdzi się w roli księżnej? Jak się okazuje, w przypadku wesela i nocy poślubnej nie mogą pozwolić sobie nawet na odrobinę szaleństwa.Meghan i Harry TAK spędzą noc poślubną!
Meghan i Harry TAK spędzą noc poślubną!

Meghan i Harry TAK spędzą noc poślubną!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj