Meghan Markle i książę Harry POKŁÓCILI się! Meghan UCIEKŁA!

przejdź do komentarzy

Ślubu nie będzie?

meghan markle meghan markle/Forum/Reuters,The Mega Agency
Już za kilkanaście dni ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Kiedy wydawało się, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, między parą pojawiły się poważne niesnaski.

Nie zobaczycie już Meghan i księcia Harry'ego podczas publicznych wyjść

Chodzi o słynny incydent z 2012 roku z nagimi zdjęciami Harry'ego. Meghan stwierdziła, że jej narzeczony nie powiedział jej całej prawy o imprezowej nocy, którą spędził w Las Vegas. Książę oczywiście upierał się, że nigdy w życiu nie zdradziłby Meghan, a hulaszczy tryb życia to już przeszłość. Kobieta nie uwierzyła w zapewnienia swojego mężczyzny i... uciekła do Stanów Zjednoczonych.Jak twierdzi magazyn Hollywood Life, w rodzinnym domu miała prosić o radę swoją matkę, Dorię. Kobieta zauważyła, że nie tylko Harry ma szemraną przeszłość. Przypomniała córce, że jest rozwódką, a koniec jej małżeństwa nie opierał się wcale na kompromisie. Kobieta miała zwrócić ślubną biżuterię pocztą, bo nie znalazła czasu na spotkanie z ówczesnym mężem. Według zagranicznych mediów argumenty matki przemówiły do przyszłej księżnej. Zadzwoniła do narzeczonego z przeprosinami.

Szykujcie chusteczki! Mamy kadry z filmu o Meghan i Harrym

Jak widać nawet w idealnej relacji pojawiają się konflikty. Czyżby Meghan była zazdrosna? Boi się o swoją pozycję?Meghan Markle i książę Harry POKŁÓCILI się! Meghan UCIEKŁA!

Meghan Markle i książę Harry POKŁÓCILI się! Meghan UCIEKŁA!

Meghan Markle i książę Harry POKŁÓCILI się! Meghan UCIEKŁA!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (64): sortuj