Meghan Markle ma nową przyjaciółkę

przejdź do komentarzy

Z Clooney Amal sporo ją łączy.

amal clooney amal clooney/© Forum/ REUTERS
Meghan Markle (36 l.) wdraża się powoli w życie rodziny królewskiej. W tym wymagającym czasie wspiera ją nie tylko mąż, ale i nowa przyjaciółka.

Clooneyowie z bliźniętami wychodzą z prywatnego samolotu (ZDJĘCIA)

Po wyprowadzce ze Stanów księżna Meghan straciła bliski kontakt z dawnymi koleżankami i przyjaciółkami. Na szczęście w Londynie poznała nie dość, że uroczą, to jeszcze świetnie zorientowaną w realiach i służącą wsparciem Amal Clooney.

Podobno żona George'a Clooneya i Meghan Markle poczuły do siebie sympatię jak tylko się poznały. Obie panie sporo łączy - obie angażowały się w obronę praw człowieka, zarówno Meghan jak i Amal są feministkami i zwolenniczkami równouprawnienia i wpływu kobiet na podejmowanie ważnym decyzji.

WYCHUDZONA żona Clooneya. Zszokowała wszystkich!

Obie mają w swoich karierach wątki związane z ONZ - Meghan była rzeczniczką praw kobiet w tej organizacji od 2015 roku, Amal wiele razy przemawiała na forum ONZ głównie w kwestii ISIS.

Prawniczka i jej mąż mieszkają w domu na peryferiach Londynu, 30 minut drogi od Windsor Castle, w którym odbył się ślub Meghan i Harry'ego. Amal pomaga ponoć wejść Meghan w nowy świat i zaaklimatyzować się w Londynie.

Czekamy na zdjęcia ze wspólnych herbatek.


Meghan Markle ma nową przyjaciółkę

Meghan Markle ma nową przyjaciółkę

Meghan Markle ma nową przyjaciółkę

Meghan Markle ma nową przyjaciółkę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj