Meghan Markle została PORWANA!

przejdź do komentarzy

Grozi jej niebezpieczeństwo?

meghan markle meghan markle/The Mega Agency/Starstoc
Windsorowie to z pewnością jedna z najbardziej chronionych rodzin na świecie. Meghan Markle już niedługo zamieszka w pałacu Buckingham, gdzie na pewno będzie mogła czuć się bezpieczna. Tymczasem - jak podają zagraniczne media - przyszła żona księcia Harry'eo została... porwana.

Meghan Markle i Kate Middleton zaliczyły niezłą WTOPĘ

Na szczęście cała sytuacja była zaaranżowana. Porwanie to część treningu, który musi przejść każda osoba wchodząca do rodziny królewskiej. Intensywny proces uczy zachowywania się w sytuacjach ekstremalnych, takich jak zagrożenie życia, czy - jak w przypadku Markle - porwania.

Szkolenie trwało dwa dni. Przyszła księżna miała okazję zobaczyć jak wygląda prawdziwa strzelanina. Została przyuczona, by w przypadku uprowadzenia, starać się nawiązać więź z porywaczem i nie próbować uciekać. Poinstruowano ją również, jak przetrwać na otwartej przestrzeni, w przypadku gdyby Meghan udało się uciec z miejsca przetrzymywania.

Jak podają informatorzy, Meghan Markle, choć wiedziała, że stytuacja jest zaaranżowana, nie potrafiła ukryć przerażenia.

NOWA bransoletka Meghan Markle ma SPECJALNE znaczenie

Myślicie, że tak intensywne szkolenia są potrzebne przez wejściem do najsłynniejszej rodziny świata? Na pewno Markle jest dobrze przygotowana. Jej ślub z księciem Harrym odbędzie się już 19 maja.

Meghan Markle została PORWANA!

Meghan Markle została PORWANA!

Meghan Markle została PORWANA!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj