Melanie C o Rihannie: Za bardzo epatuje seksem

przejdź do komentarzy

Za dużo tej erotyki zdaniem Spicetki.

rihanna rihanna/© PR Photos
Melanie Chisholm, jedna z byłych członkiń zespołu Spice Girls, nie ma najlepszego zdania o wizerunku współczesnych gwiazdek.

I chociaż jej grupa dekadę temu wcale nie nosiła skromnych ubrań, ona sama krytykuje styl Rihanny twierdząc, że jest zbyt przesycony erotyzmem. Tym bardziej, że większość fanów piosenkarki nie jest pełnoletnia.

- Ludzie muszą brać pewną odpowiedzialność, bo dotarliśmy do punktu, w którym seksualność dzieci zaszła za daleko. Myślę, że muzyka jest tego znaczącą częścią. Kobiety w tej branży (...) są niezwykle seksualne, a mają takich młodych fanów. Sądzę, że to niewłaściwe - powiedziała Mel C.

- Na Rihannie ciąży odpowiedzialność i chociaż kultura zawsze się zmienia, zmieniła się za bardzo. Coś z tym trzeba zrobić. To punkt kulminacyjny, a my powinniśmy strzec dzieci - dodała. - Uwielbiam Rihannę, myślę, że jest świetną artystką, ze znakomitymi piosenkami i fantastycznym wyglądem, ale nie jest mamą. Może jeśli kiedyś nią zostanie, zmieni zdanie. W każdym razie mam taką nadzieję.
 Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!