Mensah do Wojewódzkiego: Molestujesz, jesteś nie w porządku!

przejdź do komentarzy

Zawrzało!

omenaa mensah omenaa mensah/KAPiF,TVN
We wczorajszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego gościem była m.in. Omenaa Mensah (35 l.). Do przewidzenia było, że część rozmowy zejdzie na temat afery z Kamilem Duroczokiem i molestowania. Jakiś czas temu Omenaa wypowiedziała się w rozmowie z Wirtualnymi Mediami w następujący sposób:

– Trzeba dać do zrozumienia, że jest się w danym miejscu po to, żeby wykonać jakieś zadanie, pracować, a nie po to, żeby romansować. Bo jeśli ktoś chce w życiu coś osiągnąć, to musi liczyć na siebie, a nie na to, że ktoś mu coś załatwi. Jeśli kobieta nie potrafi postawić wyraźnej granicy, to mężczyzna potrafi wyczuć coś takiego. Ja, nawet jeśli w życiu miałam jakieś propozycje, to jasno dawałam do zrozumienia, że praca to jest praca.


Teraz dogryzła nieco Wojewódzkiemu zarzucając mu mobbing werbalny:

- Zatarła się w Polsce granica między molestowaniem, mobbingiem, a flirtem. Ja się trochę tego boję.- zagadnął prowadzący.


Odpowiedź była zaskakująca:

- Ja myślę, że Ty się tego szczególnie powinieneś bać, bo każdego gościa, którego tu zapraszasz, bardzo często też werbalnie molestujesz, więc uważaj Kuba.


- Mówisz poważnie? Ja przekraczam granice?

- Myślę, że czasami zdradza ci się być nie do końca w porządku wobec tych, którzy tu przychodzą, więc nie powinieneś zadawać tego pytania.


Niebezpiecznie?

Omenaa Mensah u Kuby Wojewódzkiego TUTAJ.

 


Mensah do Wojewódzkiego: Molestujesz, jesteś nie w porządku!

Mensah do Wojewódzkiego: Molestujesz, jesteś nie w porządku!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!