Męża nie było w czasie porodu

przejdź do komentarzy

Dominika Figurska urodziła synka.

dominika figurska dominika figurska/© KAPiF
Dominika Figurska urodziła trzecie dziecko. Mimo że termin porodu znany był jej mężowi, Michałowi Chorosińskiemu, ten wyjechał do Soczi na mistrzostwa świata artystów w piłce nożnej. Ten fakt może nie dziwić, jeśli przypomnimy sobie ostatnie plotki, według których Chorosiński nie jest ojcem dziecka.

Para ma już dwie córeczki, Nastkę i Matyldę. Ich kryzys rozpoczął się po urodzeniu drugiego dziecka. Figurska twierdziła, że czuje się niekochana i zaniedbywana. Potem pojawił się ten trzeci, kompozytor Tomek Hynek i plotki o romansie.

Dominika i Michał rozstawali się i znów do siebie wracali. Już zaczęło się wszystko układać, gdy okazało się, że Figurska jest w ciąży. Nigdy jednak nie wypowiedzieli się na temat tego, kto jest ojcem. Pokazywali się na wielu imprezach, ale sielankowej wersji rodziny raczej nie przedstawiali. Dało się wyczuć dystans i chłód, który był między nimi.

Jakiś czas temu sprawa ucichła. Gdy jednak zbliżał się termin porodu, Chorosiński wyjechał do Rosji. By nie być świadkiem plotek?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!