Michaelowi nie podoba się, jak pokazano go w Top Model

przejdź do komentarzy

"Nie zgadzam się z tym."

michael mikołajczuk michael mikołajczuk/KAPiF, X-News
Ostatnia edycja Top Model obfitowała w różne osobowości. Program nie tylko promuje pięknych modeli i modelki, ale także zawiera w sobie elementy show. Konflikty między uczestnikami i ich zachowania są często komentowane na portalach plotkarskich.

Robert Patoleta zapytał ostatnio Michaela Mikołajczuka o to, co sądzi o tym, jak pokazały go kamery. Model skwitował krótko: "Nie zgadzam się!":

- Niegrzecznym chłopakiem? Raczej bym nie powiedział. Starałem się być osobą przykładną, a że pokazali mnie trochę w takim świetle jak pokazali, to nie zgadzam się z tym, bo takim chłopakiem nie jestem. Wręcz przeciwnie - jak ktoś mnie poprosi o dobrą radę, to ja staram się pomóc. To, jak pokazali mnie w telewizji, nie odbieram tego za dobrze.


Mikołajczuk dodał, że był też zdziwony zdjęciem, jakie pokazano na ostatnim dla niego panelu. Twierdził, że miał sporo lepszych i być może celowo wybrano jedno ze słabszych. Uznał, że widocznie musiał przegrać z Radkiem Pestką.

Jednocześnie Mikołajczuk dodał, że w programie poznał wiele osób z branży i dostał mnóstwo cennych wskazówek, które pomogą mu w pracy.

Wywiad z Michaelem Mikołajczukiem TUTAJ.

 


Michaelowi nie podoba się, jak pokazano go w Top Model

Michaelowi nie podoba się, jak pokazano go w Top Model

Michaelowi nie podoba się, jak pokazano go w Top Model

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!