Michaił Gorbaczow twarzą Louis Vuitton'a

przejdź do komentarzy

Pora na niego po Scarlett Johansson.

michaił gorbaczow michaił gorbaczow/© PR Photos
Louis Vuitton nie ogranicza się jedynie do Scarlett Johansson. Michaił Gorbaczow został nową twarzą firmy.

Były sowiecki przywódca ma pojawić się reklamie będącej częścią nowej kampanii luksusowej francuskiej marki. Prócz niego Vuitton’a promować będą tenisistka Steffi Graf z mężem (również tenisistą) Andre Agassim oraz sama Catherine Deneuve. Oświadczenie tej treści zostało wydane w czwartek przez francuską firmę.

Zdjęcia reklamowe, które wykona legendarna forograf świata mody - Annie Leibovitz, mają skupić się na podróży jako „wartości podstawowej” dla powstałej w 1854 roku firmy – czytamy w dalszej części oświadczenia.

Reklama przedstawia Gorbaczowa w samochodzie z torbą Vuitton’a u boku i murem berlińskim widocznym w tle (FOTO poniżej). Graf i Agassi sportretowani zostali w łóżku hotelowym tulący się do siebie. Deneuve wystylizowaną na wampa widzimy usadowioną na walizce Vuitton’a gdzieś na zamglonej stacji kolejowej – a może to plan filmowy…?

[Czytaj dalej…]

Firma Vuitton oświadczyła, że wspomagała finansowo walczącą z globalnym ociepleniem organizację byłego amerykańskiego wiceprezydenta Ala Gore’a (film o jego działalności pt. Niewygodna prawda jeszcze niedawno gościł w naszych kinach), a także czyniła donacje na rzecz Międzynarodowego Zielonego Krzyża ( Green Cross International) – ufundowanej przez Gorbaczowa organizacji promującą świadomość ekologiczną. Wysokość kwot donacji nie została podana do publicznej wiadomości.

Kampanię, która ma być równoległa do bardziej tradycyjnych reklam Vuitton’a (w poprzednich sezonach mogliśmy zobaczyć w nich Johansson), już od września podziwiać można będzie w prasie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!