Michał Figurski napisał list

przejdź do komentarzy

"Piszę to z wysiłkiem, ale piszę w ogóle..."

michał figurski michał figurski/© KAPiF
Michał Figurski od kilkunastu dni przebywa w szpitalu. Dziennikarz najpierw przeszedł dwie poważne operacje ratujące życie. Okazało się, że dawny przyjaciel Kuby Wojewódzkiego ma w głowie tętniaka. Konieczna była natychmiastowa pomoc.

Potem do mediów przeciekały informacje na temat problemów celebryty z nerkami. Figurski ciągle przebywa w szpitalu. Na opiekę nie narzeka - wręcz przeciwnie.

Na Facebooku dziennikarza pojawił się wpis, w którym Michał dziękuje lekarzom i personelowi medycznemu:

Kochani!
Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej. Wiem, że wielu z Was to rozumie i dlatego chciałem napisać, że jestem bardzo wdzięczny za słowa otuchy i jednocześnie podzielić się z Wami spostrzeżeniem, jak nieprawdziwe i krzywdzące są opinie na temat polskiej służby zdrowia. Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności za ratowanie mojego życia i zdrowia, anonimowej armii bohaterów wynagradzanej nieadekwatnie do swoich wysiłków. Nie czuję się kompetentny aby to zmienić, ale chciałbym głośno podziękować! Piszę to z wysiłkiem, ale piszę w ogóle i za to chciałem podziękować całemu personelowi oddziału nefrologii i neurochirurgii z Banacha!


Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Michał Figurski napisał list

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!