Michał Figurski wściekły na portale plotkarskie

przejdź do komentarzy

Dementuje nieprawdziwe doniesienia na temat swego stanu zdrowia.

michał figurski michał figurski/© KAPiF
Odkąd trafił do szpitala, Michał Figurski (42 l.) stał się obiektem zainteresowania plotkarskich mediów. Ciężki stan zdrowia, reakcja na chorobę byłej żony - to wszystko angażowało uwagę kolorowych magazynów i stron o gwiazdach.

Ostatnio jednak Figurskiemu zaczęła dokuczać ta sensacyjna popularność, zwłaszcza że wiele newsów na temat jego stanu zdrowia okazuje się nie mieć nic wspólnego z prawdą.

Dlatego na swoim Facebooku dziennikarz napisał:

W związku z kłamliwym bełkotem jaki na mój temat po raz kolejny publikuje portal pudelek.pl oficjalnie ostrzegam jego pseudo redaktorów ze po raz kolejny za kłamstwa tam publikowane podam redakcje do sądu.


I sprostował plotki na swój temat:

Nieprawdą jest ze grozi mi amputacja stopy, nieprawda jest ze miałem dwie operacje i nieprawda jest ze rzekomo powróciłem do jakichś starych nałogów i nieprawda jest ze próbowałem przerwać leczenie na własną prośbę. Wyssane z palca informacje to chleb powszedni tego portalu ale nie pozwolę by w dalszym ciągu wykorzystywać moje nazwisko do zarobkowania na wydumanej taniej sensacji. Z poważaniem Michał Figurski.
Michał Figurski wściekły na portale plotkarskie

Michał Figurski wściekły na portale plotkarskie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!