Michał Koterski pokazał twarz swojego synka - cały tata! "Największa skarbonka"

przejdź do komentarzy

Poznajcie Frysia!

michał koterski michał koterski/© AKPA
Michał Koterski wciąż jeszcze zbiera gratulacje za rolę w filmie 7 uczuć Marka Koterskiego, czyli ojca "Miśka". Ale nie samą pracą żyje Michał - dumny tata pokazał dziś zdjęcie swojego syna, Fryderyka, z okazji jego pierwszych urodzin.

Michał Koterski o ślubie z Marcelą Leszczak

Michał Koterski - partnerka, syn, życie prywatneMichał Koterski jest związany z Marceliną Leszczak - modelką, która karierę zrobiła między innymi dzięki udziałowi w show Top Model. O tym, jak ją poznał, Michał opowiedział w wywiadzie dla Playboya:

Marcelę na moje noworoczne przedstawienie przyprowadziła producentka. Mam taki problem na scenie, że nie mogę patrzeć na publiczność. Może siedzieć kilka tysięcy ludzi i zupełnie mi nie przeszkadzają, ale pod warunkiem, że na nich nie patrzę (...) Więc gram, nie patrzę na publiczność i myślę - czy ona jest, czy wyszł? Nie spojrzę, bo będę skończony, ale coraz bardziej się niecierpliwię.

W końcu w finale jest taka scena, na której siadam na tapczanie. Siadam, podnoszę wzrok na publiczność. I widzę. Jest. Po wszystkim mam wznieść noworoczny toast. Wznoszę. Marcela pyta: "Nie pijesz?" Mówię, że nie. Widzę, że ona też nie ma kieliszka, więc pytam: "A ty?. "Ja też nie" - odpowiada. Więc z automatu pytam: "Od ilu?". "Ilu czego?" - pyta Marcela. I wtedy mnie olśniło. Myślę jak alkoholik, bo od razu zakładam, że jak ktoś nie pije, to od jakiegoś czasu, a tu się okazało, że ona po prostu nie pije, bo nie lubi - wspomina Koterski swoje pierwsze spotkanie z Marcelą.


Marcela Leszczak 3 miesiące po porodzie chuda jak niteczka (ZDJĘCIA)

Owocem związku Michała i Marceli jest Fryderyk. Syn pary skończył 17 października roczek.

Dumny tata zamieścił obok zdjęcia dziecka taki oto wpis:

Dokładnie rok temu na świat przyszedł mój synek Fryderyk miłość mojego życia w najczystszej postaci ❤najwieksza skarbonka mojego życia 😁jest to najwspanialszy dzień w moim życiu którego nigdy nie zapomnę dziękuje Ci Kochanie za ten Cudowny dar nikt w życiu nie podarował mi tyle wspaniałego co ty 😍Kocham Was moje " skarbonki " 😁 Frysiu życzę Ci żebyś był szczęśliwym człowiekiem i doznał w życiu samej miłości ❤😍❤ #mishulek #marcelka #frylek #nazawsze #razem #❤😍❤


Marcela Leszczak pokazuje zdjęcia z porodu (Instagram)

Fryderykowi życzymy wszystkiego najlepszego, a rodzicom gratulujemy :)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (26): sortuj