Michał Malitowski jest najlepszym tancerzem świata

przejdź do komentarzy

Wygrał z partnerką turniej w angielskim Blackpool.

michał malitowski michał malitowski/POLSAT/studio69
Michał Malitowski, szerszej publiczności znany jako juror show Tylko taniec, po raz piąty wygrał turniej taneczny w Blackpool.

Malitowski wraz z Joanną Leunis wytańczył mistrzostwo w kategorii Professional Latin Blackpool Dance Festival. To sukces na miarę medalu na igrzyskach olimpijskich. Prestiżowy konkurs co roku gromadzi najlepsze pary taneczne na świecie, w tym reprezentacje: USA, Rosji, Włoch i Kanady.

Idea konkursu polega na prezentacji 5 odmiennych tańców w swojej kategorii. Każdy z występów oceniany jest oddzielnie, zatem wygrana we wszystkich technikach jest ogromnym sukcesem. Być może właśnie dlatego turniej ten zaliczany jest do najważniejszych, ale i najtrudniejszych zawodów tanecznych świata.

- Turniej zaczyna się w południe i trwa do rana, dlatego gdy około drugiej w nocy odczytano wyniki, łzy same poleciały mi po policzkach. Nie mogłem w to uwierzyć, choć już po raz piąty przeżywałem to samo. Blackpool to dla mnie wyjątkowo magiczne miejsce. Za każdym razem czuję radość, jakby to było moje pierwsze i najważniejsze zwycięstwo w życiu. Pamiętam tylko, że kiedy dotarło do mnie, że wygrałem wszystkie konkurencje rozpoczęło się szaleństwo – zwierzał się Malitowski.

Gratulujemy sukcesu!


Michał Malitowski jest najlepszym tancerzem świata

Michał Malitowski jest najlepszym tancerzem świata

Michał Malitowski jest najlepszym tancerzem świata

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!