Michał Szpak dopiął swego? Polityk PiS musiał...

przejdź do komentarzy

To w końcu nie jest "szatanem"?

michał szpak michał szpak/KAPiF
Sukces Michała Szpaka (25 l.) na tegorocznej Eurowizji spotkał się z krytyką pewnego polityka Prawa i Sprawiedliwości z Podkarpacia.

Zobacz też: Poseł z Podkarpacia o Szpaku: To sukces Polski, czy szatana?

Choć nasz reprezentant w głosowaniu widzów otrzymał bardzo wysokie trzecie miejsce, to dla Włodzimierza Nowaka, był to "dowód na działanie szatana":

Cała Polska gratuluje i zachwyca się sukcesem Michała Szpaka. Tylko pytanie, czy to sukces Polski, czy szatana? Czy to Michał, czy Michałowa? Ten świat zwariował całkowicie. Proszę spojrzeć na zdjęcie w czerwonej kurtce z mikrofonem.

Na tej ręce jest odwrócony Krzyż. To nie przypadek, że jest odwrócony, gdy w ręku trzyma mikrofon. Często stosuje satanistyczny symbol rogatej dłoni i upodabnia się do kobiety. To nienormalne.


Zobacz też: Michał Szpak już WYGRAŁ na Eurowizji! W jaki sposób?

Michał Szpak komentuje wypowiedź polityka PiSW jednym z wywiadów Szpak powiedział, że nie przejmuje się takimi wypowiedziami, tym bardziej że Ewa Leniart, która piastuje urząd Wojewody Podkarpackiego, przeprosiła za "wpadkę" partyjnego kolegi:

Ja myślę, że nie ma sensu przeplatać takiego sukcesu takimi wypowiedziami. Wojewoda podkarpacki zadzwonił i przeprosił za to, także wszystko jest dobrze.


Zobacz też: Internauci do Jessiki Mercedes: Wyglądasz jak Michał Szpak!

Czy według Was podkarpacki polityk powinien ponieść jeszcze jakieś konsekwencje, czy to już definitywny koniec tej sprawy?


Michał Szpak dopiął swego? Polityk PiS musiał przeprosić za swoje słowa!

Michał Szpak dopiął swego? Polityk PiS musiał przeprosić za swoje słowa!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!