Michał Szpak odpowiada tym, którzy są rozczarowani wyborem

przejdź do komentarzy

"Wiem że wielu ludzi nie zgadza się z decyzją. Właśnie dlatego sądzę że..."

michał szpak michał szpak/© KAPiF
Wybór Michała Szpaka (25 l.) na naszego reprezentanta w tegorocznym konkursie Eurowizji był dość dużą niespodzianką. Co prawda fani piosenkarza wierzyli, że to właśnie jemu uda się wywalczyć pierwsze miejsce w preselekcjach, jednak nie zabrakło osób, które wybór Michała skrytykowały.

Zobacz: Eurowizja 2016 - Edyta Górniak o Szpaku: Jak on się nazywa?

Zdziwiona werdyktem widzów była sama Edyta Górniak:

- Ocenię ten utwór jako artysta i wykonawca. Ja bym po taki utwór nie sięgnęła, mimo, że lubię ballady. Ta piosenka przypomina mi takie ballady patetyczne z gatunku muzyki lat 90. Troszeczkę dla mnie ta piosenka jest trochę nie tak bardzo współczesna. Ja kocham ballady, ale ze wszystkich tych utworów, które słyszałam najszybciej wpadł mi w ucho utwór Lustra i piosenka Margaret. I myślałam, że tutaj się rozstrzygnie bitwa. Nie spodziewałam się, że z tym, jak on się nazywa, Michałem Szpakiem. Jestem troszeczkę zaskoczona - powiedziała w rozmowie z tvp.


Tym, którzy poczuli się rozczarowani, Szpak napisał na swoim Facebooku:

Wczorajsza rywalizacja była tak ogromnie emocjonująca, wciąż z niedowierzaniem kolejno otwieram oczy i zadaje sobie pytanie: "To prawda Szpaku? To wszystko jest prawdą?" Wiem że wielu ludzi nie zgadza się z decyzją. Właśnie dlatego sądzę że pokonkursowe rozlewanie krwi na portalach nie ma sensu. Wyniki zostały ogłoszone, każdy miał równe szanse. Darujcie wiec sobie drodzy przeciwnicy bo biegu rzeki zawrócić nie można tak jak i wyników głosowania które okazały się dość niepodważalne.


Michał prosi, by zamiast się kłócić, Polacy połączyli siły:

Teraz zamiast się wykłócać i wymyślać przedziwne teorie skupmy się na Tym by spróbować stać się jednością. Zwyciężyłem, wszystkim wspaniałym z którymi na scenie dane mi było przebywać, dziękuje! Każdy występ z 8 pozostałych wykonów zapierał dech w piersiach. Jestem dumny że mogłem stać z Wami na scenie i wymienić mam nadzieje szczere uśmiechy. Niepogodzonym życzę aby się pogodzili a tym których serca zdobyłem DZIĘKUJE, JESTEŚCIE NIEWIARYGODNI - zakończył Szpak.


Pod jego tekstem pojawiły się podziękowania od osób, które głosowały na innych wykonawców.

W sumie gramy do jednej bramki - zauważył jeden z internautów.

Zobacz też: EUROWIZJA 2016 - KREACJE GWIAZD NA ELIMINACJACH (FOTO)Dziękuje! Wczorajsza rywalizacja była tak ogromnie emocjonująca, wciąż z niedowierzaniem kolejno otwieram oczy i zadaje...

Posted by Michał Szpak on 6 marca 2016


Michał Szpak odpowiada tym, którzy są rozczarowani wyborem

Michał Szpak odpowiada tym, którzy są rozczarowani wyborem

Michał Szpak odpowiada tym, którzy są rozczarowani wyborem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!