Michał Wi¶niewski broni Górniak

przejdĽ do komentarzy

Wi¶niewski postanowił u¶wiadomić Dodzie jedn± rzecz.

michał wi¶niewski michał wi¶niewski/© KAPiF/ K335199F / K294581F / K333574F
Przypomnijmy - po tym, jak Edyta Górniak skrytykowała Dorotę "Dodę" Rabczewsk± wraz z jej piosenk±, stosunki między obiema paniami zrobiły się mało przyjemne. Edyta nazwała Szansę "durn± piosenk±" dodaj±c, że piosenkarka ¶piewa j± z "t± manier±", której lepiej nie na¶ladować. Więcej szczegółów tutaj: Górniak kontra Doda.

Doda się wkurzyła.

Wydaje mi się, że kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawi¶ć i zazdro¶ć w stosunku do młodszych koleżanek z branży - napisała w odpowiedzi na swojej stronie internetowej. Nie zapomniała oczywi¶cie dodać, że jej płyty sprzedaj± się znacznie lepiej, niż Edyty. Na koniec poradziła jej, aby ta nauczyła się ¶piewać hymn polski. Ostro, niegrzecznie i bez polotu.

Teraz do sporu przył±czył się sam Michał Wi¶niewski, który najwyraĽniej uznał, że musi wypowiedzieć się w tej sprawie. Stan±ł po stronie Górniak, pisz±c:

Nawet gdyby¶ swoj± w±trobę pokazała odwrócon± na drug± stronę, a każdy żołnierz leczył się przy twoim zdjęciu z rozstania ze swoj± połówk±, nie będziesz diw± jak Edyta Górniak.

Podejrzewamy, że w Dodzie krew się już gotuje. Zobaczymy, co odpowie. Czy jemu też sypnie gar¶ci± zło¶liwo¶ci? W końcu to takie w jej stylu...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!