Michał Wi¶niewski krytykuje Zapendowsk±

przejdĽ do komentarzy

Piosenkarz bawi się w psychologa.

michał wi¶niewski michał wi¶niewski/© KAPiF / K339301F / K339210F
Michał Wi¶niewski po ostatnim odcinku Jak Oni ¶piewaj± zamie¶cił na swoim blogu dług± i obszern± notkę dotyczycz±c± głównie Elżbiety Zapendowskiej.

Chaotycznym sobie stylem opisał jurorkę jako osobę sfrustrowan±, a cał± ideę programu jako dla niego niepojęt±:

Jeżeli zapendowska jest specjalist± od ¶piewania, kolega schuberth jest od popkulturowego odbioru cało¶ci - to od czego jest edyta górniak ? od flair-u ? chciałem to sobie wytłumaczyć dlaczego polska diva daje 4 punkty, facet ptarz±cy na kobietę 5 a specjalistka od ¶piewu - 2. no dobra mógłbym się z tym zgodzić. musiałbym wtedy jednak przyznać, że program jest pomylony ze względu na to, że wszystkim chodzi o show. programów, które lansowały gwiazdy było wiele. sam nigdy nie miałem większej promocji niż gwiazdy idola, drogi do gwiazd itp.

pomy¶lałem więc, że jurorzy w tym programie zadecyduj± w ten sposób: nie jak oni ¶piewaj± tylko jak± maj± osobowo¶ć ... trudno mówić o wszystkich dosłownie i z przek±sem bo od pocz±tku programu qrw nie powinno być końca ...


Następnie czytamy długie linijki defiminicji osobowo¶ci (nie rozumiemy, po co te encyklopedyczne wstawki) - wszystko jako wstęp do obrony Edyty Herbu¶. Według niego tancerka jest sympatyczn± i wrażliw± osob±. A że nie potrafi ¶piewać? Co z tego? Ona i tak znajdzie w Wi¶niewskim przyjaciela:

Ja nie mam pretensji do 2 pkt szanownej pani eli - powiem więcej ja j± rozumiem w kontek¶cie profesjonalisty. Boli mnie jednak najbardziej dysputa na temat osobowo¶ci. Wyst±piłem z Edyt± Herbu¶ ponieważ jest przesympatyczn± kobiet±, która potrafi zajbi¶cie tańczyć a jedynym jej problem jest stres z tym czego może się lepiej lub gorzej ale jednak nauczyć - ¶piewać. I choćby wg tej powyżej podanej definicji jest kim¶ kto j± posiada - osobowo¶ć. Nie tylko wiarę w siebie i chęć ale porywa publiczno¶ć aparycj±, otwarto¶ci± na ludzi wokół niej i niezwykł± wrażliwo¶ci±. obdarza innych niesamowitym w dziesiejszych czasach zaufaniem. ja jej nie bronię. ale kiedykolwiek będzie chciała wydać płytę - zapraszam. znajdzie we mnie przyjaciela - dlaczego ? ano bo w ni± wierzę. i wiem, że sobie poradzi.

A pani Zapendowskiej radzi Michał popracować nad wizerunkiem, bo zdaniem piosenkarza ten obecny zupełnie do niej nie pasuje:

ma pani zajefajn± córk±, która jest otwarta na każdego, jest boska, jest przyjacielem mojej żony i moim - proszę mnie nie utwierdzać w przekonaniu, że jest adoptowana - bo wiem, że tak nie jest ... - dodaje Wi¶niewski [pisownia oryginalna].

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!