Michał Wiśniewski nazwał Dodę Lodą

przejdź do komentarzy

Stoi po stronie Steczkowskiej.

doda doda/© KAPiF

Pamiętacie jeszcze, jak Doda obraziła Justynę Steczkowską na żywo w programie Gwiazdy tańczą na lodzie? Jeśli nie, to w skrócie przypomnimy, że nazwała ją "głupią daltonistką". Michał Wiśniewski wyraźnie stoi po stronie Justyny pisząc na swoim blogu:

apropos kupy … gdy podałem jej rękę to myślałem, że ten ptasi móżdżek zrozumie intencję kogoś kto chce dla niej dobrze (...) kiedy wspólnie z beznadziejną qoorwin-piotrowską lizały sobie dupy (...) pomyślałem okay - ścierka ścierką ale nie ruszej bo cię posądzą o to, że i w ogóle … ale dziś przybiła pionę totalnej głupocie …

poznałem justynę kilka lat temu i pomijając fakt, że pochodzi z rodziny z tradycjami - jest osobą niezwykle ambitną, szczerą a przede wszystkim otwartą na innych, a tak w jednym słowie: cudowną … normalną w sensie …ja rozumiem, że oglądalność …, że doda wygrała festiwal: też do mnie dociera, że Viva wysłała ją na orbitę szanuję … ale to, że szczeka do Steczkowskiej - nigdy … TVP 2 a i tym samym producent popisał się chamstwem w stylu tego wpisu, który celowo pokazuje, że wszystko można !

Widać było, że Justynę zamurowało. Przegrała bitwę ale Wojna już dawno wygrana. Tylko Loda nie ma o tym zielonego pojęcia. Już dziś każdy rozmawia z nią patrząc w cycki i śmiejąc się z jej bełkotu. Wow.


Do fanów Czerwonowłosego nie należymy, ale przyznać trzeba, że COŚ w tym jest. Takiego szamba nikt się nie spodziewał. I to w publicznej telewizji!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!