Michał Wiśniewski sprzedaje bilety na swój ślub?

przejdź do komentarzy

Za 12 tysięcy złotych!

michał wiśniewski michał wiśniewski/© KAPiF
Chcielibyście być na czwartym ślubie Michała Wiśniewskiego?

Nic prostszego, o ile macie 12 tysięcy złotych - tyle bowiem kosztuje bilet na ślub i wesele lidera grupy Ich Troje i Dominiki Tajner.

Jak donosi Super Express w cenę wliczony jest ślub i wesele w hotelu Jabłoń pod Piszem na Mazurach. Zapewniony jest także nocleg po zabawie. Dodatkowo goście będą mogli korzystać z nart wodnych, jachtów, motorówek i quadów.

Artysta, który tydzień temu ogłosił fanom, że ma raka, choć nie czuje się podobno najlepiej, nie zdecydował się odwołać ślubu.

- Michał czuje się słabo. Nie uczestniczy w przygotowaniach, bo głównie leży. Wszyscy się staramy, aby mógł przejść wszystko komfortowo. Razem z lekarzem zdecydowaliśmy, że ślub może się odbyć, chociaż mieliśmy takie myśli, żeby zrobić go później. Ale na pewno nie będzie grobowej atmosfery. Nie będzie to stypa - powiedziała Dominika w rozmowie z gazetą.

Wszystko zdaje się już być zapięte na ostatni guzik. Dominika ma już gotową suknię zaprojektowaną przez Martę Grycan. Świadkową pary ma być Nina Terentiew, natomiast świadkiem - brat Dominiki, Tomisław, który jest skoczkiem narciarskim.

Oprócz orkiestry wystąpią również Justyna Steczkowska i Piotr Rubik.

Oj będzie się działo. A może jednak warto byłoby kupić bilet - co myślicie? ;)


Michał Wiśniewski sprzedaje bilety na swój ślub

Michał Wiśniewski sprzedaje bilety na swój ślub

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!