Między Katie Holmes a Tomem Cruisem nigdy nie było tak źle

przejdź do komentarzy

Z kochanków stali się wrogami.

katie holmes katie holmes/© PR Photos
Ich rozwód był - tak jak wiele innych w show-biznesie - niespodziewany i szokujący. W 2012 roku para nagle rozstała się. Katie Holmes (36 l.) zabrała ze sobą córkę i wyprowadziła się do osobnego apartamentu. Jej małżeństwo z Tomem Cruisem (52 l.) zakończyło się na krótko przed jego 50. urodzinami.

Od tamtej pory oboje zajmują się Suri, ale robią to oddzielnie. Według informatorów Tom i Katie nie rozmawiają ze sobą nawet w kwestiach związanych z wychowaniem córki i planowaniem jej edukacji.

On uważa, że Katie go zdradziła, że zostawiła go nagle, choć wcześniej wcale nie było między nimi tak źle - mówi informator.

Ona z kolei uważa, że były mąż wyssał z niej całą radość życia.

Rzeczywiście - odkąd została sama, Katie radzi sobie nieźle. Ostatnio wybuchły plotki na temat gorącego romansu, jaki ma ją łączyć z Jamiem Foxxem. Podobno wreszcie znalazła faceta, u boku którego może się śmiać i cieszyć z życia.

Podobno Katie ma tylko żal do Toma o to, że za mało czasu spędza z córką. Zdjęcia do filmów pochłaniają go bez reszty, ostatnie kilka miesięcy spędził z dala od Suri. Rzecznik aktora nie komentuje tych rewelacji. Oficjalnie wszytko jest poukładane.Między Katie Holmes a Tomem Cruisem nigdy nie było tak źle

Między Katie Holmes a Tomem Cruisem nigdy nie było tak źle

Między Katie Holmes a Tomem Cruisem nigdy nie było tak źle

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!