Mieszane uczucia internautów po 2. odcinku Rolnik szuka żony

przejdź do komentarzy

Co się dzieje?

rolnik szuka żony rolnik szuka żony/© Facebook
Niedziela wieczór, na antenie TVP emitowany jest program Rolnik szuka żony. Pojawiają się emocje. Gdzie się nimi dzielić jak nie w sieci?

Zobacz: Poznajcie Szymona, rolnika, którzy szuka żony. Co za barwna postać!

Na Facebooku możemy przeczytać, co internauci sądzą o nowej edycji show.

Trzeba przyznać, że zachowanie niektórych rolników pozostawia wiele do życzenia. Ja rozumiem, pola, zwierzęta… ale z kulturą jest bardzo źle. Czy niektórzy nie potrafią się powstrzymać i od wskoczyliby w stóg siana z kandydatkami albo urządzaliby quiz 100 pytań o krowie i Chrystusie..? Znam rolników i wiem, że to nie są chłopy zdjęci od sochy. Panowie, trochę ogłady… - pisze internautka.


Później obrywa Szymon, o którym wspominaliśmy w poprzednich artykułach. Szymon jest bardzo religijny. Szuka wierzącej partnerki.

Szymon zrobił dziewczynom sprawdzian jak przed bierzmowaniem ;) Chce katoliczki, na dodatek zwariowanej. Jak jest za cicha to już mu nie pasuje, ale za to przypomina mu mamę ;) Na co mu szalona do tej jego głuszy? :D Marek zaś testował znajomość kobiet w kwestiach wyrabiania SERA i TWAROGU. Zbyszek ...brak słów. Łukasz w obecności kandydatek trochę się peszyl, ale i tak zachowywał się najbardziej normalnie. Monika też bardzo naturalna, jednak nie spodziewalam się, że przyjadą do niej takie chlopki roztropki - pisze kolejny użytkownik sieci.


Same pochwały zbiera Zbyszek, który został okrzyknięty "Playboyem". Rolnik Zbyszek nie szczędził paniom komplementów. Ten pan chyba będzie miał największy problem z wyborem partnerki - podoba mu się większość pań!

Zobacz: Zmień te nawyki przed trzydziestką, aby zachować młody wygląd na dłużej

Śledzicie "rolnika szukającego żony"? Macie już swoich ulubieńców?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!