Mila Kunis i Ashton Kutcher NAPRAWDĘ już po ślubie (FOTO)

przejdź do komentarzy

Aktor zamieścił właśnie wymowne zdjęcie.

mila kunis mila kunis/Fame/Flynet
Media żywo interesują się wszystkimi kobietami u jego boku. Pamiętacie, jak paparazzi śledzili go, gdy był mężem Demi Moore? Po rozpadzie związku aktorka cierpiała na problemy związane ze zdrowiem psychicznych, a na portalach aż huczało od plotek. Dopiero rok temu ex dogadali się odnośnie rozwodu. Teraz pan Kutcher (36 l.) ponownie jest zakochany. Ba, niedawno został ojcem.

Wybranką gwiazdora jest Mila Kunis (31 l.). Kutcher oświadczył się jej zaraz po zakończeniu wątki z Demi. Kiedy tylko wyszło na jaw, że jest w ciąży, dziennikarze nie dawali spokoju. Dziecko pary przyszło na świat w październiku. Od tego czasu tabloidy podają rewelacje o ślubie.

W połowie grudnia paparazzi wywęszyli zakochanych na meczu. Kiedy przyjrzano się fotkom, zawrzało. Na palcu Mili widniała obrączka. Czyżby para robiła wszystkich w balona i była już po cichej ceremonii? Oliwy do ognia dolał teraz Ashton.

Na FB pojawiło się foto z noworocznymi życzeniami, a na nim tekst: "życzą Kutcherowie".Wygląda na to, że naprawdę jest coś na rzeczy.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować...

 


Post użytkownika Ashton Kutcher.


Mila Kunis i Ashton Kutcher NAPRAWDĘ już po ślubie (FOTO)

Mila Kunis i Ashton Kutcher NAPRAWDĘ już po ślubie (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!