Mila Kunis i Asthon Kutcher robią nas w balona?

przejdź do komentarzy

Prawda wyszła na jaw?

mila kunis mila kunis/Fame/Flynet
Kiedy związek Ashtona Kutchera i Demi Moore rozpadł się, aktorka miała ponoć wpaść w poważne problemy związane z jej zdrowiem psychicznym. Sprawa ciągnęła się bardzo długo - dopiero rok temu dogadali się odnośne rozwodu i podziału majątki. Dziś Kutcher jest ponownie zakochany po uszy, w dodatku niedawno został ojcem.

Gwiazdor uklęknął przed Milą Kunis zaraz po zakończeniu sprawy z Demi. Wszystkie zagraniczne media trąbiły o pierścionku, podobnie jak o ciąży Mili, która rozwiązała się na początku października. Aktorka rodziła w szpitalu Cedras-Sinai, w którym rodziły jej sławne koleżanki (np. Kim Kardashian). Podobno wybrała poród w wodzie i to takiej, nad którą odprawiano wcześniej modły. Szybko wróciła do formy, a dziennikarze nie spuszczają pary z oczu. Ostatnio rodzice zdradzili, że nie zamierzają zatrudniać niani, bo sami chcą się poczuć w nowej roli. W piątek zdecydowali się jednak zostawić malca pod opieką osób trzecich i wybrali się na mecz. Po fotkach, jakie im wykonano, zawrzało.

Paparazzi dostrzegli obrączkę na palcu Mili. Czyżby było już po ślubie? Myślicie, że Mila i Ashton zdecydowali się na cichą ceremonię bez drogiej sukni i fleszy?

Kto wie...

 


Mila Kunis i Asthon Kutcher robią nas w balona?

Mila Kunis i Asthon Kutcher robią nas w balona?

Mila Kunis i Asthon Kutcher robią nas w balona?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!