Miley Cyrus JUŻ JEST MĘŻATKĄ?

przejdź do komentarzy

Na początku grudnia ona i Patrick Schwarzenegger powiedzieli sobie "tak"?

miley cyrus miley cyrus/© Fame/Flynet
Tak ekspresowego ślubu w Hollywood jeszcze nie było! Miley Cyrus (21 l.) podobno wyszła za Patricka Schwarzeneggera! Przynajmniej tak twierdzi magazyn Life&Style.

Piosenkarka i Patrick spotkali się ze sobą w 2011 roku, później syn "Terminatora" ustąpił miejsca Liamowi Hemsworthowi. Aktor i gwiazdka Disneya w zeszłym roku zerwali swoje zaręczyny i każde z nich poszło w swoją drogę. Spokojny Liam nie mógł znieść metamorfozy swojej ukochanej. Przecież zakochał się w pięknej, uśmiechniętej i dobrze ubranej dziewczynie, której nagle... zwyczajnie odbiło. Drastycznie schudła, ścięła włosy, zaczęła ubierać się i zachowywać jak prostytutka. Kto by zniósł na dłużej coś takiego? Gwoździem do trumny ich związku był popis Miley na kroczu Robina Thicka podczas rozdania nagród VMA w 2013 roku.

Wróćmy jednak do ślubu. Miley, która najwyraźniej miała parcie na obrączkę - podobno namówiła na ożenek swojego chłopaka, Patricka. Pamiętacie, jak na początku grudnia paparazzi zrobili młodym zdjęcia w Miami? Gwiazdorzy mieli na sobie białe stroje, podobno w ten dzień przyrzekli sobie dozgonną miłość. Ceremonia była utrzymana w sekrecie i kiczowatym guście Miley. Pastorem udzielającym im ślubu miał być zaprzyjaźniony karzełek, a pierścionki zostały kupione w sklepie dla dzieci.

Cała Miley?


Miley Cyrus JUŻ JEST MĘŻATKĄ?

Miley Cyrus JUŻ JEST MĘŻATKĄ?

Miley Cyrus JUŻ JEST MĘŻATKĄ?

Miley Cyrus JUŻ JEST MĘŻATKĄ?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!