Miley Cyrus o internecie, nastolatkach i zdjęciach

przejdź do komentarzy

Tych robionych przed lustrem i wrzucanych na Facebooka.

miley cyrus miley cyrus/Miley Cyrus private picture
Miley Cyrus twierdzi, że ma już za sobą okres notorycznego robienia sobie zdjęć przed lustrem i wrzucania ich w hurtowej ilości na strony internetowe.

- Zmęczyło mnie już opowiadanie innym, co akurat robię - tłumaczy. - Nie cierpię, kiedy gwiazdy narzekają: "Nie mam żadnego życia prywatnego". Cóż, to dlatego, że o wszystkim piszecie!

Gwiazda skrytykowała Twitter, Facebook i dzielenie się swoją prywatnością.

- Byłam taką osobą, która narzeka, że nie ma prawdziwego, normalnego życia, że każdy wie o wszystkim, co robię. A potem zorientowałam się, że to moja wina, bo sama się tym dzieliłam - mówi. - Na Twitterze opowiadałam, że idę do restauracji, a potem dziwiłam się, że na zewnątrz czekają tysiące fanów. No, "hello!", ja im o tym właśnie powiedziałam! Myślę, że to już nie ma sensu.

Czyżby nastoletnia Miley wreszcie dojrzewała? Czas najwyższy.

- Mniej rozmawiam przez telefon, za to więcej udzielam się towarzysko. Mam teraz więcej prawdziwych przyjaciół niż tych internetowych. [To drugie] nie jest ani fajne, ani bezpieczne, ani zabawne, a już na pewno nie prawdziwe. Myślę, że wszystko jest lepsze, kiedy nie jesteś tak zależny od internetu - ciągnie dalej.

- Niektórzy moi znajomi są tak zajęci robieniem swoich zdjęć i wrzucaniem ich na Facebooka, że tak naprawdę nie cieszy ich to, co właśnie robią. Kiedyś będą mieli miliony zdjęć, ale tak naprawdę na żadnym z nich nie będą. Bo nie cieszą się tym, są zbyt zajęci klikaniem. Tak więc myślę, że powinno się cieszyć chwilą, która trwa, zamiast opowiadać o tym ludziom.
Dlatego mówię dzieciakom, że internet jest niebezpieczny, że marnuje twoje życie, że powinieneś być na zewnątrz i po prostu się bawić - kończy.

Brawo! Może Miley nauczona doświadczeniem zapoczątkuje modę na prywatność? Ma miliony osób to "nawrócenia".
 Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!