Miley Cyrus planuje ślub (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Ellen DeGeneres zrobiła jej wyjątkową niespodziankę.

miley cyrus miley cyrus/Fame/Flynet
Młoda gwiazda wystąpiła wczoraj w programie Ellen DeGeneres. Miley Cyrus opowiadała o przygotowaniach do ślubu z Liamem Hemsworthem.

Od zaręczyn minęło już pół roku. Piosenkarka rozpoczęła więc przygotowania do ceremonii. Przyznała, że nie ma pojęcia, jak wiele decyzji do podjęcia jeszcze przed nią.

- Nie dbam o to, jakiego koloru będą serwetki. Jest zbyt wiele dziwnych szczegółów, żebym zaplanowała je wszystkie. Nie chcę robić zbyt wiele i wariować na tym punkcie – przyznała piosenkarka.

Nie oznacza to jednak, że nie przywiązuje uwagi do detali. Na razie skupia się jednak na przygotowaniu jej ślubnego albumu.

Zależy jej na tym, żeby w dzień ślubu była otoczona przez ludzi, na których jej zależy, którzy naprawdę zechcą tam być. Nie chce czuć się zobligowana wobec kogokolwiek.

- Są plotki, że będę miała czterdzieści siedem ślubów. Otóż nie, będę miała jeden. To będzie mój dzień i będzie on poświęcony tylko dla mnie – powiedziała Miley.

Ellen DeGeneres poradziła młodej gwieździe, żeby wybrała bardzo dobrą piosenkę. Zrobiła jej też wyjątkową niespodziankę.

Jaką? Zobaczcie sami.
Miley Cyrus planuje ślub

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!