Miley Cyrus powiększyła piersi? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Różnicę widać z daleka.

miley cyrus miley cyrus/© Fame/Flynet, instagram
Do tej pory 22-letnia Miley Cyrus wolała obnażać swoje krocze czy pokazywać płaską klatkę piersiową, niż poddawać się zabiegom upiększającym.

Gdy jej koleżanki z branży przedłużały włosy albo prześcigały się w długości peruk, ona wolała ściąć swoje naturalne pukle i lansować fryzurki z krótkich pasm. Jednak Miley w końcu pozazdrościła czegoś innym gwiazdom - piersi. Na zdjęciu, które właśnie opublikowała artysta w oczy rzuca się jej biust. Dotychczas uśpiony biust.

Może Miley zdecydowała się na utrzymujący się 24 godziny zabieg polegający na ostrzyknięciu piersi roztworem soli fizjologicznej albo założyła fantastyczny stanik, który ot tak z płaskiej klatki wyczarowuje pełne piersi?

Ostatnio sporej wielkości biustem pochwaliła się Kylie Jenner (17 l.), a ponieważ dziewczyna ma już za sobą pierwsze operacje plastyczne, internauci natychmiast zarzucili jej kolejny zabieg. Nastolatka musiała się tłumaczyć. Jak? Oznajmiła wszem i wobec, że kupiła ten sam stanik, który podczas show Victoria's Secret miała na sobie Taylor Swift (24 l.). Czyżby piosenkarka zrobiła biustonoszowi genialną reklamę?

Wracając do Miley - operacja czy spełniający marzenia o biuście stanik?


Miley Cyrus powiększyła piersi? (FOTO)

Miley Cyrus powiększyła piersi? (FOTO)

Miley Cyrus powiększyła piersi? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!