Milioner Janachowskiej o tym, jak powinno być w Polsce VIDEO

przejdź do komentarzy

To nie Ameryka...

krzysztof jabłoński krzysztof jabłoński/KAPiF
Za każdym razem, kiedy osoba z show-biznesu związuje się z milionerem, w mediach robi się głośno. Paparazzi śledzą teraz z zapartym tchem Agnieszkę Szulim i Piotra Staraka. Niedawno sporo zamieszania było wokół Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Para wzięła ślub w lecie 2014 roku. Teraz Jabłoński, jako prezes Korona Candles, firmy produkującej świece, udzielił wywiadu agencji Newseria, w którym opowiedział o rynku amerykańskim:

– Amerykanie mają inne podejście – podkreśla prezes Korony. – To, co mnie w jakiś sposób zdziwiło, to ich otwartość i to, że wszyscy chcą nam pomóc. Amerykanie są bardzo otwarci, szczerzy, cieszą się z każdego miejsca pracy. Tak powinno być też w Polsce. Władze są bardzo otwarte. Już nie mówię o tym, że wspierają nas również finansowo, ale współpraca z nimi to naprawdę przyjemność. Tego powinny się od nich nauczyć polskie firmy i instytucje finansowe.


Firma fabrykę w USA otworzyła w listopadzie:

– W Stanach docelowo będziemy zatrudniali 170 osób. Obecnie pracuje tam 90 osób. W Polsce od lat nasze zatrudnienie jest na stałym poziomie i wynosi w zależności od sezonowości między 850 a 900 osób. Obecnie zatrudniliśmy kilka osób w Wieluniu, które obsługują naszą firmę córkę w USA, dając jej zaplecze logistyczne, serwisowe, IT.


Życzymy sukcesu.

 
Milioner Janachowskiej o tym, jak powinno być w Polsce (VIDE

Milioner Janachowskiej o tym, jak powinno być w Polsce (VIDE

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!