Miranda Kerr bez makijażu też nas zachwyca? (Insta)

przejdź do komentarzy

Porównajmy.

miranda kerr instagram miranda kerr instagram/NewscomStarstock
Ma 32 lata i nadal wygląda jak nastolatka, przez co wciąż nie może narzekać na brak zajęć. Na swoim wyglądzie zbiła ogromną fortunę. Jako 13 latka wygrała casting na modelkę a magazyn Dolly opublikował jej zdjęcia w bikini, przez co a Australii rozpętała się ostra dyskusja. Magazynowi zarzucano promowanie dziecięcej pornografii. Po latach Miranda Kerr przyznała, że niepotrzebnie rozdmuchano temat i zrobiono z niego problem. Jej światowa kariera rozpoczęła się w 2003 roku. Od tego czasu podpisała kontrakty z wieloma markami i chadzała po wielu wybiegach, m.in. Victoria's Secret.

Portale plotkarskie skrzętnie śledzą modelkę. Kilka miesięcy temu z zapartym tchem relacjonowano jej niespodziewany rozwód z Orlando Bloomem. Co ciekawe, ex nadal się przyjaźnią, a plotki głoszą, że nawet ze sobą sypiają.

Dla wielu pań Miranda jest idolką. Jej rady dotyczące dbania o urodę sprzedają się jak świeże bułeczki. Niedawno zachwalała olejek różany:

- Ten olejek zawiera antyoksydanty, naprawdę świetnie działa na skórę już na poziomie komórki - dzięki temu skóra jest widocznie odżywiona.


Na Instagramie piękności pojawiło się właśnie foto bez makijażu. Miranda dzierży w dłoni olejek w ładnym błekitnym opakowaniu. Czujemy, że szybko zniknie z półek.


 


Miranda Kerr bez makijażu też nas zachwyca? (Insta)

Miranda Kerr bez makijażu też nas zachwyca? (Insta)

Miranda Kerr bez makijażu też nas zachwyca? (Insta)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!