Mi¶ Uszatek Polish MegaStar!

przejdĽ do komentarzy

Mamy największ± gwiazdę eksportow±.

mi¶ uszatek mi¶ uszatek/www.oyasumi-kumachan.com


Mi¶ Uszatek, nieco zapomniany w Polsce, robi fenomenaln± karierę w... Azji!

Japończycy zachwycaj± się bajk± o misiu z oklapniętym uszkiem.

Uszatek jest tam tak popularny, że oprócz swojej internetowej strony powstanie również DVD z przygodami sympatycznego misia.

Już teraz japońskie dzieci mog± ogl±dać kolejne odcinki bajeczki w telewizji.

Misio w japońskiej wersji to Kumachan (czyt. kumaczan). Serial nosi tytuł Oyasumi Kumachan, co znaczy Dobranoc Mały Misiu.

Zbigniew Żdmudzki, Se-Ma-For Film Production w Łodzi, powiedział, że tamtejsi fani s± "bardzo zainteresowani udziałem w koprodukcji nowego serialu lub filmu pełnometrażowego z Misiem Uszatkiem".

Mi¶ miałby być jednak nieco uwspółcze¶niony i dostosowany do potrzeb tamtejszej kultury - korzystałby z komputera i telefonu komórkowego (a jak!).

Okazuje się więc, że niedĽwiadkowi przyszło robić karierę w odległych krajach, podczas gdy Telewizja Polska zupełnie nie wykazuje zainteresowaniem bajk±.

Na stronie www.oyasumi-kumachan.com możemy znaleĽć historię Uszatka, za¶ Eden Entertainment udostępniło w sieci odcinek p.t. Deszczyk.

Japonia to już kolejny kraj, który zachwycił się naszym małym bohaterem. Uszatek znany jest już w Finlandii (pod imieniem Nalle Luppakorva) i Słowenii (Medvedek Uchec).

Kochajmy więc polskiego misia!
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!