Miss Kolumbii, Catalina Robayo, pozowała bez majtek

przejdź do komentarzy

Skandal w czasie zgrupowania Miss Universe.

catalina robayo catalina robayo/Miss Universe Org.
W San Paolo trwa zgrupowanie kandydatek do tytułu Miss Universe. Podczas jednej z imprez promocyjnych doszło do małego skandalu - przedstawicielka Kolumbii, 22-letnia Catalina Robayo, pozowała do zdjęć bez majtek. Fotoreporterzy uchwycili moment, gdy miss krzyżowała nogi. Zdjęcie, które uwieczniło brak bielizny, znalazło się szybko na okładce miejscowej gazety.

Organizatorzy imprezy upomnieli Catalinę grożąc, że jeśli podobna sytuacja się powtórzy, dziewczynie grozi dyskwalifikacja.

Sama miss Kolumbii nie przejęła się sprawą. Stwierdziła, że nie po raz pierwszy zdarzyło się jej chodzić bez majtek i dodała, że przynajmniej dowiedziała się, jak prawidłowo siedzieć w Brazylii.

Żeby było śmieszniej, Robayo studiuje prawo na... papieskim uniwersytecie w Cali, skończyła też szkołę prowadzoną przez zakonnice.

Rozalia Mancewicz, która 12 września będzie reprezentować Polskę w finale konkursu, na razie nie sprawia kłopotów organizatorom. Mamy nadzieję, że gdy przyjdzie odpowiedni moment, pokaże, na co ją stać.FOTO: Miss Universe Org.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!