Młody polityk Prawa i Sprawiedliwości popełnił samobójstwo!

przejdź do komentarzy

Norbert Małolepszy miał JEDYNIE 34 lata!

norbert małolepszy norbert małolepszy/Facebook: Norbert Małolepszy
Nie żyje Norbert Małolepszy. Mężczyzna pracował jako zastępca przewodniczącego rady miasta w Jastrzębiu-Zdroju. Na stałe był związany z Prawem i Sprawiedliwością. Jego zwłoki odkryto w nocy z wtorku na środku w jego mieszkaniu. Prawdopodobną przyczyną śmierci było samobójstwo przez powieszenie się.

Zobacz więcej: Dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo!

Nieoficjalnie mówi się, że główną przyczyną jego targnięcia się na życie były problemy finansowe.

Kim był Norbert Małolepszy?Norbert Małolepszy od lat był związany z polityką i pracą na rzecz Jastrzębia-Zdroju. Pracował w tym mieście już od 2010 roku. Został wybrany do rady miasta w 2014, do której dostał się będąc członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Następnie został mianowany na wiceprzewodniczącego Rady Miasta. W 2015 roku bez powodzenia starał się dostać do sejmu z ramienia PiS. Do uzyskania mandatu zabrakło mu jedynie 1000 głosów. W trakcie kampanii kilka razy widział się z Andrzejem Dudą.

Małolepszy skomentował wtedy swoją porażkę na Facebooku, podkreślając brak pomocy ze strony swojej partii:

Mój start w wyborach został nieprzychylnie czy wręcz wrogo odebrany. Wynik wyborczy pokazał jednak, że ten plan był bardzo realny. Jednak niestety, dla wielu osób liczą się tylko indywidualne ambicje. Będąc osobą młodą, pierwszy raz startującą w wyborach parlamentarnych, zostałem praktycznie bez jakiejkolwiek pomocy ze strony swojej partii w Jastrzębiu.

Spotkałem się z niespotykaną do tej pory wrogością i agresywną kampanią na wielu płaszczyznach skierowaną przeciwko mnie i to o dziwo wśród ludzi z jastrzębskich struktur PiS. Uważam, że gdyby nie powyższe działania, mielibyśmy obecnie dwóch posłów PiS z Jastrzębia-Zdroju w parlamencie. Zabrakło około 1000 głosów, które były jak najbardziej do zdobycia.


Składamy wyrazy współczucia wszystkim członkom rodziny.

Zobacz więcej: Samobójstwo za brak sieciMłody polityk Prawa i Sprawiedliwości popełnił samobójstwo!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość: normalny 13-04-17, 17:06 cytuj
  Wielka tragedia dla rodziny i znajomych, i pomyśleć, że zdarzają się tacy, którzy są w stanie to smutne wydarzenie wyśmiać... Brzydzę się takimi, jak wy. A bliskim składam wyrazy głębokiego współczucia! Niech Pan Norbert spoczywa w pokoju!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: monia 12-04-17, 21:31 cytuj
  Każdy człowiek jest wartościowy. Szkoda każdego człowieka. Każdy człowiek w równym stopniu jest wartościowy.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!