Mocne słowa Lenskej po pęknięciu tętniaka: urodziłam się na nowo

przejdź do komentarzy

Opowiedziała ze szczegółami historię i zdradziła swoje plany.

alżbeta lenska alżbeta lenska/ instagram.com/betalenska/
Alżbeta Lenska przeżyła ostatnio trudne chwile. Aktorka przeszła skomplikowaną operację mózgu po pęknięciu tętniaka. O swojej historii opowiedziała w wywiadzie dla Dzień dobry wakacje. Zdradziła również swoje plany na przyszłość.

Lenska opowiada o REAKCJI męża po jej operacji! Wpis porusza!

Aktorka opowiedziała Dorocie Wellman o chwilach przed operacją. Usłyszała od lekarza, że może nie przeżyć:


- Myślałam o tym, że jeśli ja odejdę, to Rafał jest tak cudowny i będzie idealnym mężem i jeżeli mnie nie będzie, to sobie znajdzie jakąś cudowną żonę mądrą - nową, ładną i dobrą i nie będzie cierpiał z tego powodu. [...] Rafał, powiedz dzieciom, że je bardzo kocham i nic się nie przejmuj. Po prostu się nie przejmuj.

- powiedziała mężowi przed zabiegiem.

Lenska czuje, że zaczęła nowe życie:


- Jak się ocknęłam, urodziłam się na nowo


Okazuje się, że gwiazda śmiało planuje przyszłość. Zamierza jeszcze raz wziąć ślub z Rafałem Cieszyńskim:


- I tego jeszcze nie mówiłam, ale ponieważ mamy teraz 10 rocznicę ślubu, to robimy jeszcze raz ślub. To jest fajne, bo nie będzie pompatyczne. Ma być tam, gdzie jest dobrze, miło, tam, gdzie dobrze się czujemy. Zapraszamy ludzi, którym chcemy podziękować za energię i pozytywne myślenie. To wesele jest nie tylko dla tego wesela, ale też żeby zaprosić tych ludzi, których chcemy uściskać, podziękować za to wspieranie.


Alżbeta Lenska o swojej bliźnie: wydawało mi się, że wyglądam jak KOSMITKA!

Cieszymy się z szybkiego powrotu do zdrowia i trzymamy kciuki za sierpniowe plany.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 16-07-18, 21:00 cytuj
  20:05 to nie jest forma leczenia a grania na uczuciach i wzbudzaną litości. Zobaczycie ze niedługo Obskoczy wszystkie śniadaniówki i taniec z gwiazdami. Fałszywa lisica, która przeszła operacje i jest zdrowa i niech się nie rozczula nad sobą.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 16-07-18, 20:05 cytuj
  Są ludzie którzy o swojej chorobie/ czy tragedii chcą mówić i to jest dla nich sposób leczenia ,powrotu do normalności. Są tacy którzy wolą przeżywać to co ich spotyka samemu bądź w bardzo małym gronie. Nie bardzo mamy prawo oceniać - niech krzywdzi nikogod opowiadając o swoich przeżyciach a jest duże grono " chcących" słuchać.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 16-07-18, 13:03 cytuj
  Czy jest gorsza forma promowania siebie, nie sądzę. Kobieto skończ ten cyrk, zachowujesz się jakbyś pierwsza i jedyna miała tętniaka.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 16-07-18, 12:23 cytuj
  Jak ja miałam raka to powiedziałam o tym tylko 2 osobom mamie i babci. Nikt inny nie wiedział bo po co miałabym to rozgłaszać? Jak jesteś chory, jesteś bardzo słaby to nie chcesz i nie masz siły na zwracanie na siebie uwagi. Ona ewidentnie szuka atencji i chce żeby ludzie się nad nią litowali bo liczy ze da jej to jakieś profity.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 16-07-18, 12:06 cytuj
  Bardzo schudła,ale napewno wydobrzeje po chorobie , włosy odrosną ,waga wróci do normy i będzie ok
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 16-07-18, 12:05 cytuj
  Ona się tak na tym lansuje, ze aż człowiek ma dość. Ludzi chorych jest mnóstwo przejedźcie się do centrum onkologii. Ludzi dużo młodszych niż ona tylko z tętniakiem, który został już usunięty. To golenie głowy pod publiczkę i babki, które mówią jej ze pięknie wyglada. Nie wyglada pięknie tylko głupio z tymi minami, które strzela. Głupie babsko, jeśli byłaby tak chora to nie miałaby tyle czasu na media społecznościowe.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 16-07-18, 11:00 cytuj
  O boze... ona dalej o tym tetniaaku. Ludzie na raka choruja, bez dobrych rokowan, a aktoreczka zrobila sobie operacje, jest zdrowa i przezywa.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!