Modelka pokazała rozstępy na brzuchu po ciąży (Facebook)

przejdź do komentarzy

"Piep**e to i nie przejmujcie się tym, bądźcie sobą, bądźcie dumne!"

robyn lawley robyn lawley/© Newscom/StarStock
Robyn Lawley jest modelką i młodą mamą. Jej ciało - podobnie jak ciała wielu innych kobiet, które urodziły dzieci - po ciąży zmieniło się. Na brzuchu pojawiły się rozstępy, które trudno usunąć.

I właśnie te kreski poniżej pępka stały się pretekstem do napisania posta i podzielenia się z całym światem pewną historią. Modelka wspomina pewien artykuł sprzed roku, w którym wykorzystano jej słowa, ale wpisano je w zły kontekst. Na plotkarskiej stronie pojawił się tekst o tym, że Robyn rozważa usunięcie ciąży, bo... boi się rozstępów.

Zobacz: Domowe sposoby na rozstępy

Modelka mocno przeżyła pojawienie się tych plotek, zwłaszcza, że była w zaawansowanej ciąży. O ironio, już wtedy miała na ciele rozstępy, które - jak zapewnia - nie spędzają jej snu z powiek.

Pieprz**cie je, nie przejmujcie się, bądźcie otwarte, bądźcie dumne - nawołuje modelka kobiety, które cierpią z powodu podobnych śladów na skórze.


I do każdej, która nie czuje się dobrze w swoim ciele, szczególnie po urodzeniu dziecka - jesteś wojownikiem, to w twoim wnętrzu powstaje życie, to nie jest prosta sprawa - pisze modelka.

Almost a year ago, an interview from a very honest maybe too honest conversation with a friend was manipulated and taken...

Posted by Robyn Lawley on 22 październik 2015


Modelka pokazała rozstępy na brzuchu po ciąży (Facebook)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!