Modelka straciła nogę przez TAMPONY. Podzieliła się SZOKUJĄCYMI szczegółami

przejdź do komentarzy

Dlaczego tak to się skończyło?

lauren wasser lauren wasser/Instagram:theimpossiblemuse
Lauren Wasser to 29-letnia modelka, która w 2012 roku trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Skończyło się to amputacją prawej nogi i prawdopodobnie konieczne będzie amputowanie również lewej.

Szwedzka modelka pokazuje krosty, cellulit i włosy na nogach (ZDJĘCIA)


Lauren wzięła udział w sesji i wywiadzie dla InStyle, w którym opowiedziała o tym, co się wydarzyło.

Tego dnia miesiączkowała. Mimo złego samopoczucia poszła na imprezę do znajomych. Tam czuła się jeszcze gorzej, więc odwieźli ją do domu. Położyła się do łóżka i mówi, że ostatnia rzecz, jaką pamięta to szczekania psa i walenie w drzwi.

Jej mama zadzwoniła na policję, gdy ta przestała odbierać telefony. Ona zapewniła, że potrzebuje tylko kilka godzin na odpoczynek, jednak kiedy znów nie dawała znaku życia, policja wróciła i znalazła ją w tragicznym stanie – dostała ataku serca i miała ponad 41 stopni gorączki.Okazało się, że tampon, którego użyła Lauren wywołał TSS, czyli wstrząs toksyczny. Winowajcą choroby są toksyny wytwarzane przez gronkowca złocistego. Kiedy w trakcie miesiączki spada odporność organizmu, krew gromadząca się w tamponie jest dla niego znakomitą pożywką.

W wyniku infekcji na prawej nodze Lauren utworzyła się zgorzel, dlatego trzeba było ją amputować. Dwa przeszczepy uratowały drugą stopę, jednak wszystko wskazuje na to, że też trzeba będzie ją amputować. Pojawił się wrzód i modelka bardzo cierpi z powodu bólu.

14-letnia modelka zmarła z WYCZERPANIA. Pracowała po 13 godzin!


Matka Lauren pozwała firmę Kimberly-Clark Coroporation produkującą tampony Kotex Natural Balance. Modelka została rzecznikiem zdrowia kobiet i wspiera edukację młodych kobiet na temat niebezpieczeństw związanych z TSS.


Mayweather or MacGregor ?!

Post udostępniony przez Lauren Wasser (@theimpossiblemuse)


Monday’s are for the savages! 💋

Post udostępniony przez Lauren Wasser (@theimpossiblemuse)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!