Monika Belluci gwiazdą najnowszego Harper's Bazaar

przejdź do komentarzy

Jaka jest jej recepta na piękno i jak widzi dojrzałość?

monica belluci monica belluci/© Fame/Flynet, mat.prasowe
Nie trzeba długo przekonywać się do tego, że Monica Belluci to przepiękna kobieta. Jej uroda oraz charyzma powalają nie tylko mężczyzn, ale działają inspirująco na płeć piękną. W najnowszym wydaniu Harper's Bazaar jako gwiazda okładki, opowiada o miłości, dzieciach oraz o swojej recepcie na nieprzemijające piękno w wieku 48 lat.

Bycie matką to dla Belluci rola pierwszoplanowa:

Znowu oddałam się macierzyństwu bez reszty. Devę karmiłam piersią przez dziewięć miesięcy, Leonię - przez rok. Macierzyństwo jest przepiękną lekcją kobiecości - wyznaje.

Każda kobieta marzy o tym, by zbliżając się do 50-tki wyglądać tak jak ona. Sekret Moniki jest prosty i możliwy do zrealizowania przez każdą z nas:

Mam dwie niezłomne zasady - zawsze bardzo starannie oczyszczam twarz przed snem, a na dzień nakładam kremy nawilżające. I staram się spędzać czas wyłącznie w otoczeniu ludzi pełnych pozytywnej energii.

Belluci zdradza też, co najbardziej ceni w dojrzałości i co ją w życiu zadziwia:

Dojrzałość ma swoje dobre strony, tracimy młodzieńczą urodę, ale zyskujemy mądrość. A piękno bez mózgu jest po prostu nudne. Sama wciąż się uczę, ale wierzę, że wszyscy mamy na Ziemi swoją misję, zadanie do wypełnienia. Nasz główny cel to bycie szczęśliwym. Ja mam poczucie, że niewiarygodnie mi się w życiu udało. Codziennie nie mogę się temu nadziwić.

Monika Belluci w wywiadzie dla Harper's Bazaar

Monika Belluci w wywiadzie dla Harper's Bazaar

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!