Monika Brodka mocno eksperymentuje ze stylem (Instagram)

przejdź do komentarzy

Poznalibyście?

monika brodka monika brodka/Instagram
Swoją przygodę z show-biznesem zaczynała od udziału w programie Idol, gdzie pokazała się jako zadziorna Góralka z mocnym wokalem i burzą loków na głowie. Nie wygrała, ale zrobiła oszałamiającą karierę. Ostatnio wypowiadała się na jej temat Alicja Janosz:

- To, że Monika odniosła sukces, gra dużo koncertów, w żaden sposób nie jest dla mnie jakąś ujmą. Robi bardzo fajną muzykę, którą odbieram jako takie post-Nosowskie granie, które bardzo cenię. Ja akurat w tym kierunku nie chcę iść, ale ona jest w tym świetna i życzę jej wszystkiego najlepszego- padło w rozmowie z onet.pl.


Styl Moniki Bordki mocno zmienił się przez lata. Jej stylizacje na salonach zawsze wzbudzały zachwyt - były nietuzinkowe, kompletowane w second handach i przyciągające wzrok. Podobnie rzecz ma się z fryzurami. Na głowie artystki widzieliśmy już niemal wszystko.

Brodka ostatnio na imprezach bywa bardzo rzadko. Kontakt z fanami utrzymuje za pomocą portali społecznościowych. Nadal sporo zmienia w swojej garderobie i eksperymentuje z włosami.

Ładnemu we wszystkim ładnie?

 


🅱🅾 ⭕⛎ℹ

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⚡Brodka Official ⚡ (@monikabrodka)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!